Ulft, Netherlands

Pop-up priklocaties in Aalten en Dinxperlo

Op drie locaties in de gemeente Aalten is het eind volgende week mogelijk om zonder afspraak een coronavaccinatie te halen. De GGD Noord- en Oost-Gelderland gaat na het sluiten van de grote vaccinatielocaties nu iedere gemeente langs, waarbij Aalten de eerste is.
Jasper Hazelaar | 2 september 2021 14:24 | Aangepast op 2 september 2021 14:24
Op alle locaties in Aalten krijgen bezoekers een Pfizer-vaccin. Na de prik wordt direct een afspraak gemaakt voor de tweede vaccinatie. In Aalten wordt op donderdag 9 september gestart met een pop-uplocatie bij Figulus aan de Polstraat. Op vrijdag 10 september is het Kerkelijk Centrum in Dinxperlo ingericht als prikplek. Op zaterdag 11 september kunnen geïnteresseerden terecht bij voetbalclub AZSV in Aalten. Voor de andere Achterhoekse gemeenten is volgens de GGD nog geen planning gemaakt.

Burgemeester Anton Stapelkamp hoopt dat de drempel voor het halen van een coronavaccinatie met het initiatief wordt verlaagd: “Principiële bezwaren respecteer ik ten volle, maar ik vraag iedere inwoner om zijn verantwoordelijkheid te nemen. Vooral bij inwoners onder de 55 jaar is de vaccinatiegraad nog te laag.”

Vrije inloop in Wehl
Naast de pop up-locaties van de GGD in verschillende gemeenten, is het ook nog mogelijk om in Wehl zonder afspraak een eerste vaccinatie te halen. Dagelijks is de locatie op het A18 Bedrijvenpark geopend tussen 08.00 uur en 19.00 uur. Ook hier wordt direct een afspraak gemaakt voor de tweede vaccinatie.

Foto: REGIO8

Lees ook

Vrouw met breiwerk kijkt op tijdens schorsing debat golfclub: ‘Is het gestopt?’

De aangekondigde schorsing is haar blijkbaar ontgaan. Ze kijkt maandagavond verbaasd op van haar bre...

‘Willem, succes!’ Fractievoorzitter Datema van CDA Lochem verhuist naar Groningen

“Willem, succes!” Dit waren maandagavond de laatste twee woorden die Henk Datema voor de microfoon i...

Griek Theodoridis gaat voor succes in de Achterhoek: ‘Alles is mogelijk dit seizoen’

Na Kostas Dedeletakis en Giannis Mystakidis is er nieuw Grieks bloed gearriveerd op De Vijverberg. D...

Geen frisdrank op Montferlandse scholen: kinderen tappen zelf water

Kinderen van vier basisscholen in de gemeente Montferland kunnen vanaf maandag zelf water tappen op ...

Weg direct achter Emmerichse Rijnbrug zes weken afgesloten

Een belangrijke route voor grensverkeer tussen de Achterhoek, Nijmegen en Noord-Limburg is vanaf van...

Man raakt gewond bij eenzijdig ongeval op Ruurloseweg bij Zelhem

Een man is maandagochtend gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval op de Ruurloseweg bij Zelhem. De ...