Ulft, Netherlands

Politie start buurtonderzoek na meerdere branden in Doetinchem

In de nacht van donderdag op vrijdag zijn op zeker twee plekken in Doetinchem branden ontstaan. Niemand is gewond geraakt bij de incidenten, de politie laat weten op allebei de locaties een buurtonderzoek te starten.
Redactie REGIO8 | 8 september 2023 10:00 | Aangepast op 8 september 2023 10:00
De eerste brand ontstond rond 02.00 uur bij een flatgebouw aan de Korte Kapoeniestraat. In het trappenhuis was een container gaan branden. Enkele appartementen zijn daarop ontruimd, mede vanwege de rookontwikkeling, terwijl de brandweer het vuur onder controle probeerde te krijgen. Een bewoner is na het incident nagekeken door ambulancepersoneel vanwege het inademen van rook. Mogelijk was brandstichting de oorzaak van het vuur. De politie houdt vrijdag een buurtonderzoek.

Enkele uren later, rond 05.00 uur, ontstond er brand in een auto aan de Kreuzenstraat, nabij zwembad Rozengaarde. Ook hier bestaat een vermoeden van brandstichting als oorzaak, wat reden is voor de politie om een buurtonderzoek te houden. De laatste brandmelding kwam vrijdagochtend rond 06.30 uur binnen. Aan de Geleijnsestraat zou een containerbrand zijn geweest, maar bij de woordvoering van de politie is hier niks over bekend.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Meest gelezen

Vermiste Doetinchemse vrouw (30) teruggevonden

Redactie REGIO8 | 21 sep 2025 17:15

Trekkertrek keert na jaren terug in Heelweg: 'Dit is het allermooiste wat er is'

Nick Hermsen | Remco Geurts | Chayenne Oldenkotte | 18 sep 2025 16:24

Lees ook

Nieuwbouw Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem bereikt hoogste punt

Het nieuwe Slingeland Ziekenhuis verrijst steeds duidelijker aan de rand van Doetinchem, pal naast d...

Politie betrapt leerling onder invloed bij rijschoolcontrole

De politie Achterhoek-West heeft op woensdag 10 september een controle gehouden op verschillende rij...

Doetinchemse loopt marathon van Berlijn uit liefde voor zieke vader

De Doetinchemse Suzanne Jansen is in het buitengebied van Zelhem hard aan het trainen. Ze gaat namel...

Zwarte Cross neemt verrassende wending naar Amsterdam

De Zwarte Cross herbeleven? Dat kan, want het Achterhoekse festival neemt een verrassende wending en...

Laborijn start nieuwbouw in Doetinchem: 'Kerstborrel volgend jaar in nieuw pand'

Een nieuw hoofdstuk breekt aan voor het Doetinchemse werk- en ontwikkelbedrijf Laborijn. Het oude pa...

Minderjarig meisje gewond na straatroof tijdens kermis in Doetinchem

Een minderjarig meisje is zaterdagavond bij het gemeentehuis gewond geraakt bij een straatroof op de...