Ulft, Netherlands

Politie heeft handen vol aan 'drugsgebruiker' die op fietspad ligt

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl
De politie heeft dinsdag de handen vol gehad aan een jongeman die in het buitengebied van Doetinchem op een fietspad werd gevonden. Hij was vermoedelijk onder invloed van drugs, er waren vier agenten nodig om hem van straat te vegen.
Redactie REGIO8 | 19 maart 2024 16:01 | Aangepast op 19 maart 2024 16:01
Omstanders zagen de jongeman rond 13.45 uur op een fietspad liggen langs de Varsseveldseweg. Hij was niet aanspreekbaar, waarna de hulpdiensten werden ingeseind. De man werd door toegesneld ambulancepersoneel in een stabiele zijligging geplaatst, waarna hij beetje bij beetje weer bij kennis kwam. Bij een vraag om te fouilleren reageerde de jongeman woest.

Hij is daarop aangehouden voor verstoring van de openbare orde en meegenomen door de agenten. Dat ging niet zonder slag of stoot, want er waren vier agenten nodig om hem onder controle te krijgen.

Lees meer over:

Politie|112Achterhoek|Doetinchem|

Lees ook

Gelderland zoekt locatie voor nieuw hoogspanningsstation in de Achterhoek

In navolging van landelijk netbeheerder TenneT, heeft Provincie Gelderland ook plannen gepresenteerd...

Tientallen kinderen sleeën van de ‘hoogste berg van Doetinchem’

Golfen in de sneeuw is nogal lastig. In Doetinchem hadden ze daarom iets bedacht hoe er toch volop g...

Twee ongevallen met dezelfde auto in Dinxperlo

Kort na elkaar hebben zich vrijdag in Dinxperlo twee eenzijdige verkeersongevallen voorgedaan met de...

Hulpverleners bekogeld met vuurwerk tijdens oudejaarsnacht in Doetinchem

Er waren afgelopen oudejaarsdag grote zorgen over de openbare orde en veiligheid in Doetinchem. In d...

Auto volledig uitgebrand in Doetinchem door mogelijk brandstichting

Een geparkeerde auto is donderdagnacht in brand gevlogen in Doetinchem. De politie gaat uit van bran...

Vreugdevuur in Doetinchem zorgt voor tijdelijke verkeershinder

Een vreugdevuur heeft woensdagavond tijdelijk voor verkeershinder gezorgd in Doetinchem. Het vuur wa...