Ulft, Netherlands

Plan voor zonnepark op velden Baakse Boys

Een initiatiefnemer heeft het plan opgevat om een ‘solarpark’ aan te leggen op de voormalige voetbalvelden van de Baakse Boys. De gemeenteraad wordt binnenkort gevraagd om een verklaring van geen bedenkingen.
Regio8 | 18 april 2019 09:43 | Aangepast op 18 april 2019 09:43
“Het zou mooi zijn als de voetbalvelden in Baak weer een goede bestemming krijgen, gericht op de toekomst”, aldus wethouder Paul Hofman in reactie op de plannen. “Het solarpark kan energie opleveren voor maar liefst 550 huishoudens. Dat brengt ons weer een stap dichter bij de ambitie om in 2030 energieneutrale gemeente te zijn.”

Volgens Bronckhorst zijn inwoners en dorpsbelangenorganisaties meegenomen in de realisatie van het zonnepark. De initiatiefnemer is voornemens om een informatieavond te organiseren voordat de plannen ter inzage worden gelegd op het gemeentehuis.

Foto: REGIO8

Lees ook

Minder maaien en vegen in Winterswijk? Plannen liggen klaar, maar duidelijkheid laat op zich wachten

Gras dat net iets langer blijft staan. Onkruid op stoepen dat niet meteen wordt weggehaald. En missc...

Metzo College in Doetinchem zegt vaarwel tegen telefoons op school

Even snel scrollen op TikTok in de pauze, of een Snapchat sturen naar je vrienden? Op het Metzo Coll...

Bestuurder komt met de schrik vrij na eenzijdig ongeval in Eibergen

Een automobilist is donderdagavond met de schrik vrijgekomen na een eenzijdig ongeval nabij Eibergen...

Fietser overleden na aanrijding met busje bij Vragender

Bij een zeer ernstig verkeersongeval in het buitengebied van Vragender is donderdagmiddag een fietse...

Deelnemers Swim to Fight oefenen in water van Hessenbad Hoog-Keppel

De deelnemers van Swim to Fight Cancer Achterhoek kunnen vanaf woensdag elke week gratis trainen in ...

Riolering gooit roet in het eten bij werkzaamheden J.F. Kennedylaan in Doetinchem

De gemeente Doetinchem is momenteel bezig met het tweede deel van de werkzaamheden aan de J.F. Kenne...