gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Peter Hofstede verlaat De Graafschap

48c86538313df7f59c2e38da3f2f3bdd

Manager voetbalzaken Peter Hofstede zal aan het einde van het seizoen De Graafschap verlaten. In goed overleg tussen de club en Hofstede is besloten om zijn aflopende contract niet te verlengen.

Tim Rondeel |
"Na zeven intensieve jaren bij deze mooie club, is het goed geweest en ga ik mij oriënteren op een nieuwe uitdaging", aldus Peter Hofstede op het clubkanaal van De Graafschap. "Wij hebben de afgelopen seizoenen veel stappen gemaakt op het voetbaltechnische deel." Hofstede is sinds 2013 betrokken bij de club. In 2015 begon de voormalig spits als manager voetbalzaken. De 54-jarige oud-aanvaller zorgde voor meerdere uitgaande transfers van doorgebroken jeugdspelers.

Aan het einde van het seizoen verlaat Hofstede de Superboeren en kijkt hij vol trots terug op zijn tijd in Doetinchem: "Er is rust in de club en normaliter zit het stadion goed vol. Ik ben er trots op dat ik hieraan mijn bijdrage heb kunnen leveren. Bij een grote club als De Graafschap is er altijd druk om te presteren, soms ook onder moeilijke omstandigheden, dat maakt het echter ook uitdagend."

Foto: REGIO8 (archief)

Lees ook

MarinusFluitje0

Marinus Dijkhuizen nieuwe trainer VVV-Venlo

Marinus Dijkhuizen is de nieuwe trainer van VVV. Dat heeft de Limburgse club vanmiddag bevestigd. De 54-jarige trainer tekent in Venlo een contract voor twee seizoenen.

gemeentehuis_doetinchem

Doetinchem wordt beoordeeld op mogelijke nationale status voor grootschalige woningbouw

Gemeente Doetinchem maakt kans op een plek als nationale grootschalige woningbouwlocatie. De stadsgemeente staat op een longlist van het Rijk voor deze status. Het Rijk onderzoekt momenteel welke gebieden uiteindelijk worden geselecteerd. Volgens de gemeente kan een nationale aanwijzing verschillende voordelen opleveren voor de toekomst.

Grenscontrolles_omroep Gelderland

Burgemeesters hopen op snel einde Duitse grenscontroles na oproep EU

De oproep van de Europese Commissie om de grenscontroles binnen Europa af te bouwen naar uiteindelijk een stopt, valt goed bij bestuurders in de Achterhoek. Zij hopen dat Duitsland de controles aan de grens snel stopt.

WhatsApp Image 2026-06-05 at 12.09.00

Weerboer Gerrit voorspelt een wisselvallig weekend met buien en zon

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Tussen de oldtimers in Sinderen voorspelt de weerboer een wisselvallig weekend met kans op buien maar ook op zon.

MartJansen0

Jeugdinternational Curaçao en Superboer Mart Jansen (18) hoopt op WK-stunt

Mart Jansen (18) maakt furore in de jeugd van De Graafschap, maar is daarnaast ook jeugdinternational van Curaçao. De verdediger kwam uit voor drie jeugdteams en heeft elf interlands op zijn naam staan. “Zo nu en dan vlieg ik naar de andere kant van de wereld om daar een paar potjes te spelen.”

WhatsApp Image 2026-06-03 at 12.12.03

Festival Veuran in Zelhem wil uitgroeien tot platform voor Achterhoeks talent

Wat begon als een kleinschalig festival, moet de komende jaren uitgroeien tot een breder platform voor Achterhoeks talent. Dat vertelt initiatiefnemer Luuk Wassink van festival Veuran in Zelhem. Niet alleen muzikanten moeten er een podium krijgen, ook cameramensen, geluidstechnici en creatieve makers uit de regio moeten er in de toekomst ervaring kunnen opdoen.