Ulft, Netherlands

Persoon raakt gewond bij eenzijdig ongeval in Vragender

Foto: 112Achterhoek-nieuws
Bij een eenzijdig ongeval in Vragender is dinsdag een persoon gewond geraakt. Hoe het incident heeft kunnen gebeuren is nog niet duidelijk.
Redactie REGIO8 | 31 december 2024 14:29 | Aangepast op 31 december 2024 14:29
Het incident vond dinsdag rond 11.30 uur plaats op de Oude Winterswijkseweg in Vragender. Een persoon komende vanuit Winterswijk raakte door onbekende reden van de weg en botste hierbij tegen een boom. Door de klap eindigde het voertuig achterstevoren op de weg.
Bij het eenzijdige ongeval is één iemand gewond geraakt. Het slachtoffer is met lichte verwondingen naar het ziekenhuis gebracht.

Meest gelezen

Zwarte Cross neemt verrassende wending naar Amsterdam

Remco Geurts | Caitlin Sturris | 11 sep 2025 16:59

Lees ook

Gemeente Lochem staat garant voor 5 miljoen voor nieuw clubgebouw Golfclub Lochem

De gemeenteraad van Lochem heeft maandagavond ingestemd met een garantstelling van 5 miljoen euro vo...

Partijen bijten door zure appel heen met betrekking tot zonnepark Bekenschot bij Barchem

Gemeentebelangen, VVD en Meedenken met Lochem hebben maandagavond ‘met pijn in het hart’ ingestemd m...

Van vieze filterpeuken tot volle sojafles: Emmerich maakt Rijn schoon

Op zaterdagochtend, klokslag tien uur, stroomt de Ward in Emmerich langzaam vol met mensen die niet ...

Inwoners Etten uiten zorgen over mogelijke komst van asielzoekersdorp nabij dorpskern

Zo’n driehonderd inwoners van Etten kwamen zaterdagochtend samen om hun stem te laten horen tegen de...

Swim to Fight Cancer kleurt Braamt blauw in strijd tegen kanker

Braamt kleurde afgelopen zondag blauw voor een bijzonder doel. Voor de vijfde keer vond hier Swim to...

Mangen dwingt burgemeester Kerkhoff tot tweede ronde in Bocholt

In de Duitse grensstad Bocholt komt het op 28 september tot een tweede ronde in de burgemeestersverk...