gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Patrick van Domburg feestelijk geïnstalleerd als nieuwe burgemeester van Bronckhorst

147754b4efba79ded2605bb9ccbc84e5.jpg

De nieuwe burgemeester van Bronckhorst, Patrick van Domburg, werd maandagavond feestelijk onthaald op het gemeentehuis in Hengelo. Met een avond vol humor en grappen heeft Bronckhorst kennis mogen maken met hun nieuwe burgervader.

Viggo Zweverink |  | Aangepast op
“Ik hoop het, het is ook altijd mijn bedoeling om vergaderingen kort, zakelijk maar vooral leuk te houden”, zegt Van Domburg. “Dat kan niet altijd, maar daar waar het kan doen wij het.” De kersverse burgervader werd al eerder door Ronald Koehorst, fractievoorzitter van Lokale Democraten IJsselstein, geprezen voor onder andere zijn gevoel van humor: ”Hij heeft negen jaar bij ons gewerkt en is erg benaderbaar en sociaal. Echt een mensenmens.”

Van Domburg heeft een woning in Zelhem gekocht, maar kan hier nog niet in. “Naast de standaard dingen ga ik ook eerst een inwerkprogramma af. In de tijd dat ik mijn woning niet al betrek, daar kan ik medio dit jaar in omdat dan de huidige bewoners vertrekken, zal ik in B&B’s door alle kernen verblijven”, laat Van Domburg weten. “Deze week ben ik in Hengelo, volgende week waarschijnlijk in een andere kern.” Met het hoppen van B&B (bed and breakfast Red.) naar B&B hoopt de gloednieuwe burgervader mensen te leren kennen en de kernen van de gemeente te ontdekken.

Veel humor
Johanna Bergevoet, de nestor van de raad, is te spreken over de nieuwe burgemeester en de receptieavond. “Het was gezellig, veel humor en er klonken veel waarderende woorden”, aldus Bergevoet. Het raadslid van PvdA heeft nog een paar tips voor Van Domburg: “Doe waarvoor je hier gekomen bent, ga kennismaken met de inwoners.” Volgens de nestor van de raad heeft Van Domburg daarvoor aan één termijn niet genoeg.

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met streekomroep REGIO8

Lees ook

Steekincident Theemanstraat 2

Steekincident in woning Doetinchem, verdachte aangehouden

De politie doet onderzoek naar een mogelijk steekincident in Doetinchem. Rond 03.30 kwam een melding binnen van een conflict waar mogelijk een steekincident had plaatsgevonden in een woning aan de Theemanstraat in Doetinchem. Ter plaatse aangekomen trof de politie “vier mensen in de woning aan, waarvan één persoon lichtgewond was”, zegt een woordvoerder van de politie.

Nieuwe school Halle foto GAJ Architecten YouTube.jpg

Bouw Dorpsschool Halle hervat na vondst asbest en bouwproblemen

De bouwwerkzaamheden voor de nieuwe Dorpsschool in Halle zijn weer hervat. De bouw lag tijdelijk stil door eerdere tegenvallers bij de sloop van partycentrum Nijhof, waar meer asbest werd aangetroffen dan vooraf was ingeschat en de constructie anders bleek dan op tekeningen stond aangegeven.

IsalaVandalisme60.jpg

Isala Silvolde blaast laatste schooldag af na vernielingen: ‘Er is nu echt een grens bereikt’

Het Silvoldse Isala college heeft besloten de laatste schooldag voor eindexamenleerlingen af te blazen. In aanloop naar de normaal feestelijke dag vol activiteiten op school zijn er meerdere bekladdingen en vernielingen geweest bij de school. Conrector Tom Noten kon niet anders dan de dag annuleren: “Er is nu echt een grens bereikt.”

Munitie.jpg

Jonge magneetvisser haalt honderden kogels uit Doetinchemse water: ‘Jongensdroom die uitkomt’

Wat begon als een gewone middag magneetvissen, eindigde maandag in een opmerkelijke ontdekking voor de 18-jarige Ronan Tilstra en zijn vrienden in Doetinchem. Tijdens het vissen haalde de groep een zwaar object uit het water. Al snel bleek het te gaan om een munitiekist, gevuld met honderden kogels.

Rechtbank Arnhem  goede.jpg

Ex-militair (23) uit Beek verdacht van handel in drugs en wapens, celstraf geëist

Hij zou gehandeld hebben in onder andere revolvers en gaspistolen en betrokken zijn bij MDMA-, crystal meth- en cocaïneproductie- en handel. De rechtbank in Arnhem behandelde deze maandag de zaak tegen een 23-jarige ex-militair uit Beek (gemeente Montferland).

LEV Isseldoks (16).JPG

LEV voelt zich thuis aan het water in Doetinchem: 'Eindelijk is de Oude IJssel echt betrokken'

Na jaren op een toplocatie in de binnenstad van Doetinchem heeft restaurant LEV de stap gezet naar een nieuwe plek aan de Oude IJssel, in de wijk Iseldoks. Een opvallende verhuizing, aangezien de oude locatie lag aan een drukke looproute richting het centrum. Toch bleek de stap minder spannend dan vooraf gedacht, mede door het nieuwe gebied rondom de Oude IJssel.