Ulft, Netherlands

Patiënten Slingeland kunnen gratis parkeren bij Amphion

Om het tijdelijke tekort aan parkeerplaatsen op te lossen kunnen patiënten en bezoekers van het Slingeland Ziekenhuis de komende tijd gratis parkeren in de garage van Schouwburg Amphion. Met een pendelbus kunnen ze kosteloos naar het Doetinchemse ziekenhuis toe, een regeling die al langer bestaat voor medewerkers.
Jasper Hazelaar | Nick Hermsen | 1 februari 2023 16:25 | Aangepast op 1 februari 2023 16:25
“We realiseren ons echt dat het voor bezoekers vervelend is als je naar een ziekenhuis moet en je je auto niet kwijt kan”, zegt woordvoerder Saskia Steenbergen namens het Slingeland Ziekenhuis. “Je krijgt dus een gratis uitrijkaartje als je die bij de receptie inlevert.” Vanwege een defect aan de parkeergarage bij het Slingeland zijn er momenteel ongeveer dertig minder parkeerplekken beschikbaar. De afgelopen tijd parkeerden mensen daardoor ook regelmatig in de naastgelegen woonwijk, wat zorgde voor overlast.

De problemen met de parkeergarage zijn naar verwachting in maart verholpen. Dan is de hele parkeerplaats bij het ziekenhuis weer beschikbaar. “Zeker voor onze patiënten zijn we blij als mensen weer hier kunnen parkeren. Als je al gestrest of zenuwachtig bent voor een bezoek aan het ziekenhuis is dit niet wat je wil”, verzucht woordvoerder Steenbergen. “Dat willen we op alle mogelijke manieren voorkomen.”

Foto: REGIO8

Lees ook

Kaars mogelijke oorzaak brand in flat Doetinchem

In een flat aan de Caenstraat in Doetinchem is zondagavond brand ontstaan. Een kaars op een kandelaa...

Amphion Theater voor tiende keer genomineerd als Theater van het Jaar

Amphion Theater in Doetinchem is genomineerd voor Theater van het Jaar 2025. Het is de tiende keer d...

RegioExpres tussen Arnhem en Doetinchem laat langer op zich wachten

De komst van de RegioExpres in de Achterhoek loopt vertraging op. De snelle trein tussen Arnhem, Doe...

EOD ingeschakeld na vondst verdacht pakket in Doetinchem

De Explosieven Opruimingsdienst Defensie (EOD) is in de nacht van maandag op dinsdag opgeroepen na d...

Na verlies van dochter Nanouk blijft Susanne voor haar vechten: 'Ik wil dat mensen haar zien zoals ik haar zag'

Na maanden van voorbereiden, schrijven en het opnieuw doorleven van haar verdriet, had dinsdag 25 no...

Teleurstelling en verwarring bij Superboeren na ME-ingreep in Arnhem: ‘Een collectieve straf’

Wat een memorabele voetbalavond in Arnhem had moeten worden, liep voor honderden supporters van De G...