Ulft, Netherlands

Parzyszek vindt een nieuwe club in Spanje

Voormalig De Graafschap-jeugdspeler Piotr Parzyszek heeft een nieuwe club gevonden in Spanje. De 28-jarige aanvaller heeft een contract voor twee seizoenen getekend bij CD Leganes.
Redactie REGIO8 | 2 september 2022 12:31 | Aangepast op 2 september 2022 12:31
Leganes komt uit op het tweede niveau van Spanje. Eerder deze week kreeg de Poolse aanvaller een transfervrije status van zijn Italiaanse werkgever Frosinone. Bij de Serie B-club, waar hij sinds 2020 onder contract stond, wist Parzyszek geen vaste waarde te worden. Het afgelopen seizoen werd hij verhuurd aan Pogon Szczecin uit zijn geboortland.

Parzyszek doorliep de jeugdopleiding van De Graafschap en maakte zijn debuut in het betaald voetbal voor de Doetinchemmers. Na uitstapjes naar Charlton Athletic, Sint-Truiden (huur) en FC Randers (huur) speelde de aanvaller in 2016 nog een seizoen in Doetinchem waarmee hij een overstap naar PEC Zwolle afdwong.

Foto: REGIO8 (archief)

Lees meer over:

De Graafschap|

Meest gelezen

A12 wordt vanaf volgend jaar verbreed, snelheid gaat omlaag

Nick Hermsen | Bart Sollman | 9 okt 2025 12:43

Botsing tussen auto's zorgt voor verkeershinder in Ulft

Redactie REGIO8 | 14 okt 2025 13:56

Lees ook

De Graafschap wacht serieuze graadmeter in Leeuwarden: 'Verwacht dat Cambuur gaat stormen'

De Graafschap treft morgen in het sfeervolle Kooi Stadion in Leeuwarden met de huidige nummer twee v...

Vertrouwen groeit bij De Graafschap: 'Nu benut je ook de kansen'

De Graafschap heeft de weg naar boven gevonden. Na een matig begin van de competitie lijkt de ploeg ...

De Graafschap trekt 3-2 over de streep tegen Almere City

De Graafschap heeft met 3-2 gewonnen van Almere City. Na een ruststand van 3-1 werd het uiteindelijk...

De Graafschap geeft zege uit handen in Dordrecht

De Graafschap heeft vrijdagavond een punt overgehouden aan het uitduel met FC Dordrecht. De ploeg va...

De Graafschap wil doorstoten naar subtop: 'Doorpakken nu'

De Graafschap reist vrijdag met vertrouwen af naar Dordrecht voor een treffen met de huidige nummer ...

De Graafschap boekt verdiende tweede zege van het seizoen tegen Jong AZ

De Graafschap heeft in Wijdewormer een mooie overwinning geboekt op het beloftenteam van AZ. Op het ...