Ulft, Netherlands

Pan vat vlam in appartement Doetinchem

De brandweer in Doetinchem is zaterdagavond groot uitgerukt vanwege een droog gekookte pan in de Korte Kapoeniestraat. De bewoner van het appartement was in slaap gevallen.
Regio8 | 3 maart 2019 14:27 | Aangepast op 3 maart 2019 14:27
Omdat de brand woedde op de tweede etage van een appartementencomplex in de binnenstad werd besloten om middelbrand te geven. Eenmaal ter plaatse bleek het te gaan om een kleine vuurhaard die snel verholpen was.

De brandweer heeft de woning geventileerd. Niemand raakte gewond, wel trok de inzet van de brandweer veel bekijks omdat er carnaval gevierd wordt in de Doetinchemse binnenstad.
Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Braamt kiest eigen dorpsvlag: ‘Nu zorgen dat iedereen er een krijgt’

Het dorp Braamt heeft sinds afgelopen weekend een eigen vlag. Een groen-witte vlag met daarop de mol...

De Graafschap legt spits Kyano Kwint voor 2,5 seizoen vast

Spits Kyano Kwint (19) heeft zijn eerste profcontact bij De Graafschap getekend. De speler tekent vo...

Nieuw revalidatiecentrum De Brugge moet Slingeland Ziekenhuis verrijken

De bouw van een revalidatiecentrum naast de nieuwbouw van het Doetinchemse Slingeland Ziekenhuis sta...

Burgemeester Van Oostrum mag door in Berkelland

Burgemeester Joost van Oostrum gaat op voor zijn derde termijn in Berkelland. De gemeenteraad heeft ...

Buslegende Berd (80) uit Sinderen rijdt zijn allerlaatste rit

In de Achterhoek kennen veel reizigers hem: Berd Westerveld. Al decennialang zet hij zich in voor he...

Raadslid Lochem maakt excuses voor ‘persoonlijke touch’

Laat de Bloemenkamp in Gorssel zolang mogelijk staan zodat er 39 jongeren nog pakweg een jaar kunnen...