gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Overleden Tijmen (13) doneerde acht organen

bc556458a5ace54c227f2d943dbb8e5f.jpg
Redactie REGIO8 |
"Het was een hele bijzondere avond", aldus voorzitter Willy Stein van voetbalclub MvR tegen Omroep Gelderland. "Tijmens beide ouders waren erbij en en zij hebben ook allebei wat gezegd. Ze vertelden bijvoorbeeld dat Tijmen acht organen heeft gedoneerd en dat hij op die manier toch voortleeft." Behalve de jongens die zaterdag op het veld stonden, waren ook hun ouders, een kinderpsycholoog, een paar mensen van de voetbalclub, de mensen die zaterdag eerste hulp verleenden en iemand van Slachtofferhulp Nederland erbij.

"Wat heel mooi was", vertelt Stein. "Was dat de jongens op een gegeven moment nog even een potje hebben staan voetballen tegen elkaar. Dat deden ze op een veld naast het veld waar het zaterdag gebeurde. En de ouders stonden allemaal op het terras te kijken, ze waren blij en vertederd om te zien dat dat nog zo kon. Het was een prachtig gezicht om te zien. De ouders van Tijmen hebben ook benadrukt dat het een ongeluk was, en dat niemand daar wat aan kon doen. Ze hopen dat de jongens lekker blijven voetballen, want dat had Tijmen ook zo gewild."

Herdenking op de club
De afgelopen dagen hebben al veel mensen bloemen of knuffels neergelegd bij het hek ter nagedachtenis aan Tijmen. Aanstaande donderdag is er tussen 19.00 en 20.00 uur een herdenkingsbijeenkomst voor alle MvR-leden, overige betrokkenen en iedereen die de familie en de club een warm hart toe draagt. De club vraagt bezoekers namens de familie om geen bloemen mee te nemen, maar geld te doneren, zodat zijn ouders daarmee een blijvende herinnering aan Tijmen aan de club waar hij sinds zijn vijfde voetbalde, kunnen schenken.

Foto: REGIO8

Lees ook

WIjd still.jpg

De Graafschap Vrouwen blijven in de race voor kampioenschap

De vrouwen van De Graafschap hebben op De Vijverberg met 3-0 gewonnen van hekkensluiter FC Groningen. Sam Roddenhof scoorde twee keer en bracht daarmee haar persoonlijke doelsaldo op 26. De andere treffer kwam op naam van Anne Tijink. De ploeg van Timo Klein Hesselink blijft door deze overwinning op de tweede plaats staan, drie punten achter koploper Jong Ajax.

MF01691.jpg

Storing rioolwaterzuivering Haarlo beïnvloedt waterkwaliteit Berkel

Een technische storing bij de rioolwaterzuivering in Haarlo heeft gevolgen voor de waterkwaliteit van de rivier de Berkel. Door het probleem komt er momenteel een verhoogde hoeveelheid ammonium in het water terecht.

Robot0.png

Robotfinale tussen basisscholen in Civon: 'Doet-ie het wel, doet-ie het niet’

Na weken van bouwen, programmeren en timmeren was het vrijdagochtend zover bij het Civon Innovatiecentrum. Een robotfinalewedstrijd in Ulft, tussen verschillende basisscholen uit de regio. Tientallen kinderen streden tegen elkaar om twee prijzen in de zogeheten Tech-Tok League.

KwintGRA.jpg

Basisdebuut voor Kwint in Venlo: El Kadiri terug in selectie

Kyano Kwint begint zaterdagmiddag in Venlo voor het eerst in de basis bij De Graafschap. De 19-jarige spits, die als invaller goed op schot is, krijgt het vertrouwen van trainer Marinus Dijkhuizen tegen VVV.

67aa6302fdf30f1df00ff5350d3428a9.jpg

Mark S. (32) veroordeeld tot 10 jaar cel en tbs voor verkrachting en grootschalige sextortion

Borculoër Mark S. is door de rechtbank veroordeeld tot een gevangenisstraf van 10 jaar en tbs met dwang. Hij hield jarenlang tientallen meisjes in zijn greep door hen online af te persen en te chanteren met naaktfoto's en video's. Veel vrouwen waren destijds minderjarig. "De slachtoffers zijn voor het leven getekend", zegt de rechtbank.

Schermafbeelding 2026-04-10 101344.png

WK voetbal krijgt Achterhoeks tintje: Dieperink als VAR naar eindtoernooi

Het WK voetbal krijgt komende zomer een duidelijk Achterhoeks tintje. De 37-jarige videoscheidsrechter Rob Dieperink is geselecteerd voor het grootste podium in het internationale voetbal. Het toernooi wordt dit jaar gehouden in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.