gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Overeenkomst Keunenhuis officieel getekend

3714f614f0746e62345f7b53754a6945.jpg
Redactie REGIO8 |
"We zijn erg blij met hun komst en zien met Nel en Henk een prachtige toekomst voor het Keunenhuis tegemoet", aldus Udo Hassefras, gebiedsmanager van beheereenheid de Achterhoek bij Natuurmonumenten. "Het landgoed bevat een rijksmonumentale boerderij, bos, boomgaard, akkers, houtwallen en wei- en hooilanden. Alles nog in originele en complete staat en daarom van onschatbare cultuurhistorische waarde. De samenhang van het hele complex maakt het uniek."

Schellekens zelf liet na het stoppen van De Gulle Waard al weten graag in de omgeving van Winterswijk te blijven. "Ondanks mijn zachte G’tje ben ik Achterhoekse in mijn hart en willen we hier nooit meer weg." Voor de restauratie van het Keunenhuis is door het Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap 875.000 euro uitgetrokken.

Foto: Nel Schellekens

Lees ook

De Huet 1 (003).png

Sité verduurzaamt ruim 400 woningen in Doetinchem en Gaanderen

Sité Woondiensten gaat ruim 400 woningen in de gemeente Doetinchem opknappen en verduurzamen. Veel woningen zijn toe aan energiebesparende maatregelen en bij een groot deel moeten de daken worden aangepakt. De werkzaamheden starten dit jaar.

WhatsApp Image 2026-03-10 at 13.36.40.jpeg

Geen gewonden bij kop-staartbotsing bij Laag-Keppel

Op de Wehlsedijk bij Laag-Keppel heeft dinsdagochtend een kop-staarbotsing plaatsgevonden. Bij de botsing zijn geen gewonden gevallen.

BandenBMW2.jpg

Wielen van tientallen auto's gejat na inbraak bij BMW-dealer in Doetinchem

Bij een BMW-dealer in Doetinchem zijn afgelopen weekend bij tientallen auto’s de wielen gestolen. Hoe groot de schade voor het bedrijf precies is, is op dit moment nog niet bekend.

Doetinchem fietsen rotonde auto.png

Fietsveiligheid verbeterd in Doetinchem, maar nog altijd 'code oranje'

Geen code rood meer, maar volgens de Doetinchemse Fietsersbond is er nog veel ruimte voor verbetering. In het onderzoek Fietsgemeente van het jaar kleurt Doetinchem oranje, terwijl het overgrote deel van de Achterhoek groen is.

Stadhuis doetinchem.jpg

Doetinchem krijgt prominente rol bij NOS tijdens gemeenteraadsverkiezingen

Op 18 maart trekken inwoners van alle Nederlandse gemeenten naar de stembus voor de gemeenteraadsverkiezingen van 2026. De NOS volgt de ontwikkelingen onder meer live vanuit het stadhuis in Doetinchem, waar een exitpoll wordt bijgehouden. In aanloop naar de verkiezingen zijn verschillende Doetinchemse lijsttrekkers te horen en te zien in debatten van de NOS.

112wehl.jpg

Auto botst tegen boom in Wehl: geen gewonden

Een auto botste maandagmiddag hard tegen een boom op de Keppelseweg bij Wehl. De bestuurder hoefde niet mee naar het ziekenhuis.