Ulft, Nederland
Terug

Oud-superboeren nemen afscheid van Oranje

82b3c389d88314d07bc61dc1885ca6e4.jpg
Redactie REGIO8 |

“Ik heb het als heel bijzonder ervaren, want je speelt natuurlijk met Jong Oranje”, zegt keeper Jurjus na afloop van de interland in Doetinchem. “Dan is de kans dat je hier speelt niet groot, dat viel precies goed en ik speelde.” Ook Vincent Vermeij mocht spelen, na de 75e minuut viel hij in. “Het was wel weer even een kippenvelmomentje. Ik had niet verwacht dat op het moment dat ik het veld inloop het hele stadion tekeer gaat”, aldus de oud-speler van De Graafschap. “Dat was heel leuk om mee te maken.”

Beide spelers zijn na het duel op de Vijverberg te oud om nog voor Jong Oranje te spelen. “Deze wedstrijd wordt natuurlijk wel door de KNVB en de mensen die daar werken gezien, dat is heel belangrijk voor mij”, zegt de PSV-keeper. Of het grote Oranje er al in zit voor de speler uit Lichtenvoorde durft hij niet te zeggen. “Nu absoluut niet natuurlijk. Ik moet eerst zorgen dat ik bij PSV ga spelen. Dat is mijn doel nu.” Vermeij hoopt in de toekomst met Jurjus in het nationale elftal van Nederland te spelen. “Ik zou er graag weer bij zijn en met hem weer op een kamer slapen. Dat zou een mooi vervolg zijn over een paar jaar en dat kan me niet snel genoeg komen.”

Foto: Denise van Wilderen

Lees ook

Zaal Bronckhorst.png

Terugblik op raadsperiode Bronckhorst: grote dossiers, geklapte coalitie en afsplitsingen

Inwoners van Bronckhorst mogen op 18 maart weer naar de stembussen voor de gemeenteraadsverkiezingen. In aanloop daarnaartoe blikken we terug op de afgelopen raadsperiode en de onderwerpen die het politieke debat tussen 2022 en 2025 het meest hebben bepaald. Grote dossiers als windenergie, asielopvang, woningbouw en landbouw zorgden niet alleen voor inhoudelijke discussies, maar hadden ook zichtbaar invloed op de verhoudingen binnen de gemeenteraad.

Kaars overlijden.jpg

Verslagenheid bij sportclub Eefde na dodelijk ongeval

Alle wedstrijden van sportclub Eefde zijn vandaag afgelast, na het ongeluk van vrijdag op zaterdagnacht waarbij twee jongens uit Eefde om het leven kwamen, meldt Omroep Gelderland. De twee dodelijke slachtoffers waren betrokken bij de sportclub. Op Facebook schrijft de club dat alle leden vanmiddag welkom zijn in de kantine om troost bij elkaar te zoeken.

Ted-.jpeg.JPG

Clubman Van de Pavert langer verbonden aan De Graafschap: 'Ted kent de club door en door'

Clubicoon Ted van de Pavert blijft ook de komende jaren verbonden aan zijn jeugdliefde De Graafschap. De oud-verdediger van de Superboeren heeft zijn contract als hoofdtrainer binnen de jeugdopleiding met twee seizoenen verlengd.

sHeerenbergExplosiegevaar0.png

Burgemeester sluit woning ’s-Heerenberg na vondst ‘materialen’

De burgemeester van de gemeente Montferland, Anne-Marie Fellinger, heeft een woning aan de Krokusstraat 22 in ’s-Heerenberg gesloten. Het gaat om de bewuste woning waardoor vorige week zondag en maandag meerdere andere woningen ontruimd moesten worden.

WhatsApp Image 2026-02-08 at 17.53.58.jpeg

Schoorsteenbrand slaat over naar zolder van woning in Velswijk

Een schoorsteenbrand is zondagmiddag overgeslagen naar de zolder van een woning in Velswijk. Een omstander wist de bewoners van het huis op tijd te waarschuwen, niemand raakte gewond bij de brand.

CarnavalKilder50.jpg

Dolbotters Kilder vieren jubileumjaar met optocht van ruim vijftig wagens

Een groot feest was het zondag zeker in Dolbotterdarp, zoals Kilder tijdens carnaval genoemd wordt. Met de optocht trok er een bonte stoet van maar liefst 54 carnavalswagens door het dorp. Uitbundige carnavalisten, muziek op standje maximaal en overal feest. Alsof dat nog niet genoeg was, vierde Dolbotterdarp ook nog eens trots zijn 66-jarig jubileum.