Ulft, Nederland
Terug

Oud-superboeren nemen afscheid van Oranje

82b3c389d88314d07bc61dc1885ca6e4.jpg
Redactie REGIO8 |

“Ik heb het als heel bijzonder ervaren, want je speelt natuurlijk met Jong Oranje”, zegt keeper Jurjus na afloop van de interland in Doetinchem. “Dan is de kans dat je hier speelt niet groot, dat viel precies goed en ik speelde.” Ook Vincent Vermeij mocht spelen, na de 75e minuut viel hij in. “Het was wel weer even een kippenvelmomentje. Ik had niet verwacht dat op het moment dat ik het veld inloop het hele stadion tekeer gaat”, aldus de oud-speler van De Graafschap. “Dat was heel leuk om mee te maken.”

Beide spelers zijn na het duel op de Vijverberg te oud om nog voor Jong Oranje te spelen. “Deze wedstrijd wordt natuurlijk wel door de KNVB en de mensen die daar werken gezien, dat is heel belangrijk voor mij”, zegt de PSV-keeper. Of het grote Oranje er al in zit voor de speler uit Lichtenvoorde durft hij niet te zeggen. “Nu absoluut niet natuurlijk. Ik moet eerst zorgen dat ik bij PSV ga spelen. Dat is mijn doel nu.” Vermeij hoopt in de toekomst met Jurjus in het nationale elftal van Nederland te spelen. “Ik zou er graag weer bij zijn en met hem weer op een kamer slapen. Dat zou een mooi vervolg zijn over een paar jaar en dat kan me niet snel genoeg komen.”

Foto: Denise van Wilderen

Lees ook

fc87cd8cee92c76691615d0e6cbb8473.jpg

Doetinchem en Bronckhorst zien niets in nieuwe locatie voor uitbreiding hoogspanningsstation

De gemeenten Doetinchem en Bronckhorst hebben gezamenlijk een zienswijze ingediend over de plannen om het hoogspanningsstation in Langerak, nabij Doetinchem, uit te breiden. Hoewel de provincie en netbeheerder TenneT meerdere locaties voor uitbreiding onderzoeken, pleiten beide gemeenten voor uitbreiding op de huidige locatie, wel met aandacht voor belangrijke voorwaarden.

Geblurred.jpg

Personenauto en lijnbus botsen in Doetinchem: één gewonde

Een automobilist raakte woensdagmiddag gewond bij een aanrijding in Doetinchem op de kruising van de Waalseweg met de Doetinchemseweg. De man is voor controle meegenomen naar het ziekenhuis.

Bloemenkampfiets.jpeg

Waar in Lochem krijgen fietsen Oekraïners onderdak? Niet in de Bloemenkamp

Martin van Nus zoekt een plek waar hij fietsen voor Oekraïners mag stallen en repareren. De vrijwilliger kon terecht in een garagebox van de Bloemenkamp in Gorssel, maar kijkt vanwege de geplande sloop naar een andere locatie in de gemeente.

OngevalDriewieler.jpg

Fietsster belandt in sloot bij Varsseveld en loopt beenletsel op

Een fietsster is woensdagochtend van het fietspad geraakt ter hoogte van het industrieterrein in Varsseveld. Zij liep beenletsel op en is per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis.

semvijverberg0.jpg

Hoger beroep moeder van dode baby Sem Vijverberg begint

De eerste zitting in hoger beroep in de zaak rond de dood van baby Sem Vijverberg dient deze woensdag bij het gerechtshof in Arnhem Zijn moeder, een 43-jarige vrouw uit Doetinchem, kreeg eind 2024 vijf jaar cel voor doodslag op haar pasgeboren zoon.

21596ba9-a628-4678-a311-f34f2eb0c9db.jpg

Fietser gewond na aanrijding in Zeddam

Een fietser is dinsdagavond gewond geraakt na een aanrijding met een automobilist in Zeddam. De man is per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis.