gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Orion wil opnieuw meedoen om de prijzen

e7a08bc13bbd469734f853fcc5405782.jpg
Redactie REGIO8 |

“Ik sta te popelen om te beginnen, we mogen nu eindelijk in de zaal beginnen en daar gaat het natuurlijk allemaal om”, zo vertelt de kersverse trainer Martijn van Goeverden over de nieuwe uitdaging bij de Doetinchemse club. “We zijn al volop in voorbereiding voor het nieuwe seizoen.” Na de verloren finale tegen Lycurgus is de selectie van Orion flink op de schop gegaan. Echter is de volleybalclub uit Doetinchem niet van plan een stap terug te doen. “We beginnen zeker niet op nul, ik ga er gewoon vanuit dat we in de top drie mee gaan doen”, aldus passer-loper Pim Kamps. “In de belangrijke wedstrijden komt het aan op hele andere dingen dan alleen puur kwaliteit, dat zag je vorig jaar ook.”

De 34-jarige Van Goeverden, eerder voornamelijk actief geweest in het vrouwenvolleybal, heeft zijn ambities voor het komende seizoen duidelijk voor ogen. “Aan het einde van het seizoen moeten we echt beter volleybal spelen en dan wil ik uiteraard om de prijzen meespelen”, laat de ambitieuze trainer weten. “Maar nog belangrijker is dat jongens terugkijken en vinden dat ze beter geworden zijn en stappen hebben gemaakt dit jaar. Dat is voor mij de basis en de resultaten rollen daar vanzelf uit.”

Aanvoerder vertrekt toch
Aanvoerder Stijn Held vertrekt na drie seizoenen toch bij de Doetinchemse club. De ambitieuze spelverdeler hoopt in een nieuwe omgeving zich sneller te ontwikkelen. Daarnaast heeft Orion opnieuw twee nieuwe namen vastgelegd voor het komende seizoen. De 22-jarige Bulgaar Yordan Peev vervangt de positie van Held binnen het team en de 18-jarige libero Jordi van Andel, speler van het Talentteam, krijgt de kans om zich in Doetinchem verder te ontwikkelen. De huidige libero Rob Jorna zal komend seizoen ook aan het net in actie komen als aanvaller.

Foto: REGIO8

Lees ook

MarkthalDidam.jpg

Van biggen naar boodschappen: Didamse markthal viert 75-jarig jubileum

Ooit was het de plek waar biggen verhandeld werden. Tegenwoordig staat de Markthal Didam vooral bekend als overdekte bazaar. Aanstaande vrijdag viert de markthal, de laatste overdekte in Nederland die nog wekelijks dienst doet, haar 75-jarig jubileum.

Thomas0.png

De Graafschap aast op belangrijke punten in Tilburg: 'Nog twee maanden knallen'

Na de nederlaag tegen het al gepromoveerde ADO Den Haag wacht De Graafschap, de huidige nummer vier, een cruciale uitwedstrijd tegen nummer drie Willem II. Met het oog op de play-offs is een goed resultaat in Tilburg van groot belang. Tegelijkertijd speelt er meer binnen de selectie. Voor enkele spelers nadert het einde van hun tijd in Doetinchem.

Gerrit12360.jpg

Gerrit Vossers voorspelt vanuit Vragender droge dagen en natte nachten

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Vanuit Vragender voorspelt hij natte nachten en droge dagen.

PRO PRO PRO.jpg

Nieuwe naam GroenLinks-PvdA leidt tot tweede ‘PRO’ in Oude IJsselstreek

De gemeenteraad van Oude IJsselstreek krijgt er mogelijk een tweede partij met de naam PRO bij. Nadat de SP in 2020 opging in Progressief Oude IJsselstreek (PRO!), kiest nu ook de nog te installeren fractie van GroenLinks-PvdA voor een vergelijkbare naam: Progressief Nederland – Oude IJsselstreek.

WhatsApp Image 2026-03-27 at 10.38.38.jpeg

Schoorsteenbrand bij diervoederfabriek in Doetinchem

Hulpdiensten zijn vrijdagochtend uitgerukt voor een schoorsteenbrand bij een diervoederfabriek in Doetinchem. Op foto’s is te zien hoe een pijp aan de zijkant van het pand al verkleurd is door de hitte, binnenin de pijp.

783413355a4c6dc21f36743b1cbd439d.jpg

45-jarige Zelhemmer voor rechter om drugslabbrand: sanering kost gemeente 60.000 euro

Een 45-jarige inwoner van Zelhem moet vrijdag voor het eerst voor de rechter verschijnen. Hij is mogelijk betrokken bij het drugslab dat afgelopen december in Zelhem in brand vloog. De grond bij de woonboerderij is inmiddels door de gemeente Bronckhorst gesaneerd. De gemeente wil dat de overtreder deze kosten betaalt.