Ulft, Netherlands

Orion treft 'fanatiek' Panathinaikos in eigen Topsporthal

De volleyballers van Active Living Orion spelen woensdagavond een kraker in de kwartfinale van de Europese Challenge Cup. Het Griekse Panathinaikos, dat onder meer bekend staat om de fanatieke supportersschare, komt naar de Topsporthal in Doetinchem.
Redactie REGIO8 | 10 januari 2023 12:40 | Aangepast op 10 januari 2023 12:40
“Dit zijn de kersen op de taart van een seizoen”, zegt aanvoerder Stijn Held in aanloop naar de wedstrijd. Orion rekende in eerdere rondes af met VC Stroossen uit Luxemburg en het Azerbeidzjaanse Murov Baku. De Doetinchemmers hebben zichzelf als doel gesteld om dit jaar de finale te halen. Hoe goed Panathinaikos is? “Ze zijn wel de kampioen van vorig jaar in Griekenland, dat is niet dé Europese top, maar het is wel een serieuze competitie. Ik denk dat ze op papier net een stukje beter zijn, maar we zijn zeker niet kansloos. Als we ons niveau halen, kan het een hele mooie wedstrijd worden.”

Held hoopt op een kolkende Topsporthal rond het duel met Panathinaikos: “Ik heb geruchten gehoord dat er wat groepen uit Griekenland meekomen. Het is ook een voetbalclub en daar zitten serieuze supporters bij die zich ook bij krakers van het volleybal melden om het stadion te verbouwen. Een groot gedeelte van de kaarten is verkocht, maar er is nog wat te koop. Dus kom morgen naar de Topsporthal voor een schitterend potje volleybal.”

Foto: REGIO8 (archief)

Lees meer over:

Doetinchem|Volleybal|Orion|

Meest gelezen

Provincie voert maand lang onderhoud uit aan N317

Viggo Zweverink | 10 jun 2025 16:56

De Boetners brengt ode aan De Graafschap met nieuw clublied: ‘Gewoon recht voor de raap’

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | Mack Delleman | 10 jun 2025 14:16

Lees ook

Eigenaar treedt op tegen groeiende overlast in parkeergarage Doetinchem

Het pand met parkeergarage waar de MediaMarkt in Doetinchem gevestigd zat, is al geruime tijd vervui...

Voormalig gevangenis De Kruisberg in Doetinchem verkocht na jaren van onduidelijkheid

Voormalig gevangenis De Kruisberg in Doetinchem is verkocht. Het Rijksvastgoedbedrijf, nu nog de eig...

Geen gewonden bij ongeval met drie voertuigen in Doetinchem

Bij een ongeval waarbij meerdere automobilisten betrokken waren in Doetinchem, zijn dinsdagavond gee...

De Graafschap houdt 21-jarige jeugdspeler Eijken bij de club met tweejarig profcontract

De Graafschap heeft de 21-jarige Denzel Eijken weten vast te leggen. Hij komt momenteel uit voor de ...

Twee gewonden bij steekpartij ISK-school in Doetinchem, beide partijen aangehouden

Op een brug nabij de ISK-school in Doetinchem zijn twee personen gewond geraakt en aangehouden. Een ...

Twee gewonden bij frontale botsing met auto in Doetinchem

Bij een aanrijding tussen een auto en scooter zijn zondag in Doetinchem twee personen op een scooter...