Ulft, Nederland
Terug

Orion moet titel aan Lycurgus laten

73f5573616f34fdb61ba8df3a32bcf5a.jpg
Redactie REGIO8 |
Een recordaantal van 4350 toeschouwers zag Orion goed starten in de eerste set. De mannen van Goran Aleksov gingen de eerste acht punten aan de leiding, maar moesten vervolgens toch het onderspit delven en kwam dat niet meer boven: 25-20. In de tweede set waren beide ploegen meer aan elkaar gewaagd. Pas tijdens de laatste punten wist Lycurgus weg te lopen bij Orion: 25-22. Ook de derde set ging bij aanvang gelijk op, maar Lycurgus liet wederom zien dat het de terechte kampioen is: 25-17.

In de eerste finale leek Orion te stunten in Groningen, maar gaven de Doetinchemmers een 2-0 voorsprong weg. Het tweede duel, dat werd gespeeld in Doetinchem, leek in niets op de eerste spannende ontmoeting. Orion liet het op alle fronten afweten en werd met 0-3 afgedroogd. Met de drie winstpartijen heeft Abiant Lycurgus de favorietenrol meer dan waargemaakt en hun eerste titel ooit behaald.

Lees ook

IMG_0210.jpeg

Doetinchemse burgemeester Boumans beste lokale bestuurder van 2025

Mark Boumans is woensdagavond benoemd tot Nederlands beste lokale bestuurder van 2025. De burgemeester van Doetinchem en vicevoorzitter van de Vereniging van Nederlandse Gemeenten ontving de prijs in Amsterdam bij de uitreiking van nieuwsplatform Binnenlands Bestuur.

WhatsApp Image 2026-02-04 at 16.30.09.jpeg

Motorstandbeeld teruggeplaatst in Hengelo: ‘Hij gaat niet meer van zijn plek’

Het iconische motorstandbeeld is weer terug bij de Remigiuskerk in Hengelo. Het beeld werd vlak voor kerst gestolen als een oudejaarsstunt van een groep Friese jongeren. Woensdag is het beeld weer geplaatst op zijn vertrouwde plek in het centrum van het dorp, en is er voor gezorgd dat hij niet zo snel meer van zijn plek komt.

WhatsApp Image 2026-02-04 at 15.26.54.jpeg

Carnavalsgroep uit Kilder blij met onderdak bij boer in Hummelo: 'Zuinig op zijn'

Nadat een verwoestende brand in 2018 de bouwlocatie van Carnavalsvereniging de Deurdraaiers uit Kilder in de as legde hebben zij voor nu een vaste plek om te bouwen. De groep klopte uit nood aan bij agrariër Ben Minkhorst uit Hummelo, die ruimte in zijn loods beschikbaar heeft gesteld.

Bord Varsseveld.jpg

Gemeente wil Varsseveld klaarstomen voor 2050: autoluw centrum en mobiliteitshub

Varsseveld groeit de komende decennia flink. Dat is nodig om winkels, sportclubs en scholen overeind te houden. In het meest ambitieuze scenario, ‘Groeidorp’, komen er extra woningen, bedrijventerreinen, een autoluw centrum én een grote mobiliteitshub bij het station.

112hoogkeppel.jpg

Ongeval op Rijksweg bij Hoog-Keppel: twee auto’s zwaar beschadigd, geen gewonden

Bij een ongeval tussen twee personenauto’s op de Rijksweg bij Hoog-Keppel zijn geen gewonden gevallen. Beide auto’s zijn wel zwaar beschadigd geraakt.

sHeerenbergExplosiegevaar0.png

Onderzoek in woning Krokusstraat nu afgerond, bewoner zit nog vast

Het onderzoek in een woning in de Krokusstraat in ’s-Heerenberg is afgerond. De politie heeft laten weten dat er wapens en andere materialen in beslag zijn genomen, en dat deze verder worden onderzocht. De verdachte, de 49-jarige bewoner, zit nog vast.