‘’Ik vind het niet oké. Normaal gesproken spelen wij altijd ons eigen spel. Het maakt dan niet uit tegen wie wij spelen, we moeten gewoon zorgen dat ons eigen spel goed is’’, zegt coach Goran Aleksov. ‘’Dat kan iedereen zich individueel aantrekken’’, vult aanvoerder Pim Kamps aan. Kamps wil de vele wisselingen in het team niet te schuld geven van de matige fases van zijn ploeg.
‘’Als de motivatie en de inzet bij wedstrijden en trainingen verandert, dan gaat het niveau automatisch omhoog’’, verwacht Aleksov. Kamps is het echter niet eens met de kritische blik van zijn trainer. ‘’Ik ben altijd gemotiveerd en dat is iedereen. Ik herken mij daar zeker niet in. Als iemand niet gemotiveerd is of voldoende inzet heeft, dan sta je niet iedere dag in die sporthal. Dus daar geloof ik niet in.’’
Er wacht Orion een zwaar programma in november met meerdere wedstrijden per week, onder meer door de tussenkomst van een bekerwedstrijd. ‘’We zullen honderd procent moeten geven, anders gebeurt hetzelfde als zondag’’, waarschuwt Aleksov.
Foto: REGIO8