gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Oranje start met gelijkspel op De Vijverberg

1ee387bf2d0c1781fa58862b6a90fae0.jpg
Redactie REGIO8 |
Op een regenachtige Vijverberg vielen beide doelpunten in de eerste helft. De Engelsen namen via Dominic Calvet-Lewin de leiding, PSV’er Bart Ramselaar zorgde met een kopbal voor de Nederlandse treffer. De Vijverberg, afgelopen zomer al decor van onder meer de kwartfinale van WEURO, is de komende twee jaar de vaste thuisbasis van Jong Oranje.

Omdat het stadion van De Graafschap het decor was van deze wedstrijd, werd het duel van de Superboeren op verzoek van de club bij de KNVB met één dag verschoven. De Doetinchemmers nemen het nu op zaterdag in Waalwijk op tegen RKC bij de start van de eerste periode in de Jupiler League. 

Foto: Joop Kappert

Lees ook

WhatsApp Image 2026-04-24 at 09.20.02.jpeg

Burgemeester sluit woning in Doetinchem na incidenten en overlast

Een woning aan de Themansstraat in Doetinchem is donderdag op last van de burgemeester gesloten. Dat gebeurde na aanhoudende overlast en meerdere incidenten. De sluiting geldt voor een periode van twee weken.

Gemeentehuis Bronckhorst10.jpg

Verkenners adviseren coalitie GBB, VVD, D66 en PRO in Bronckhorst

De verkenners Cees Oosterwijk en Dick Ebbers adviseren om in de gemeente Bronckhorst als eerste een coalitie te onderzoeken tussen GBB, VVD, D66 en PRO. Dat maakten zij duidelijk tijdens de raadsvergadering, waarin zij hun bevindingen presenteerden.

WhatsApp Image 2026-04-23 at 22.59.28.jpeg

Burgemeester Werger na vernielingen Isala college Silvolde: ‘Uitermate triest’

Burgemeester Laura Werger van de gemeente Oude IJsselstreek heeft zich donderdagavond tijdens de raadsvergadering uitgesproken over de gebeurtenissen op het Isala college in Silvolde afgelopen dinsdag. De school werd in de avond voor de laatste schooldag vernield en beklad door een grote groep mogelijke leerlingen.

JMO-20260423-ContractJoranHardeman-SF0001.JPG

Hardeman langer bij De Graafschap, verdediger tekent tot 2029

Verdediger Joran Hardeman heeft zijn contract bij De Graafschap met drie jaar verlengt. De 24-jarige Superboer, die na lang blessureleed sinds kort weer op het veld staat, tekent tot de zomer van 2029 bij.

WhatsApp Image 2026-04-23 at 19.34.45.jpeg

Eerste plannen De Kruisberg Doetinchem op tafel: wonen, natuur en erfgoed centraal

De herontwikkeling van de voormalige gevangenis De Kruisberg in Doetinchem krijgt steeds meer vorm. Tijdens een informatieavond voor omwonenden kwamen zo’n negentig geïnteresseerden kijken naar de eerste visie van projectontwikkelaar Ter Steege. Volgens gebiedsontwikkelaar Ronald van Ommen was de bijeenkomst een eerste stap in een proces dat nog verder vorm moet krijgen.

Daamenpand.png

‘Meevaller’ in kostenstijging verbouwing Frank Daamenpand Ulft

De gemeente Oude IJsselstreek heeft een ‘meevaller’ in de kostenstijging van de verbouwing van het Frank Daamenpand in Ulft. Waar de extra kosten in februari nog op ongeveer 3,5 ton werden begroot, blijkt dat in werkelijkheid na aanbesteding ‘slechts’ 2,5 ton te zijn. Dit bedrag komt bovenop het investeringskrediet van ruim 1,2 miljoen.