gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Opening supporterskantine De Graafschap

Redactie REGIO8 |

"Hij is echt mooi en hij is ook echt groot", aldus een trotse algemeen directeur Hans Martijn Ostendorp. "De eerste keer toen ik de afmetingen zag dacht ik, wow, dat is wel een grote ruimte." De beleving van een bezoek aan het stadion zal met de nieuwe kantine alleen maar beter worden, denkt supporterscoördinator Dennis van Amerongen. "Een avondje Vijverberg was natuurlijk al heel erg mooi met het plein dat we hier hadden," vindt Van Amerongen. "Maar het is nu nog een stukje mooier geworden."

Vrijdagavond wordt de supporterskantine op bijzondere wijze geopend rondom het thuisduel tegen RKC Waalwijk. Iconen als John Leeuwerik, Jan Vreman en Rogier Meijer zijn net als trouwe supporter Bennie Jolink aanwezig als speciale gast en zullen een heuse ‘Superboerenmuur’ onthullen. Hoewel het gebouw staat en na vrijdag officieel is geopend, is de financiering ondanks diverse acties nog niet volledig rond. "Er moet nog wel wat bij", roept Ostendorp de supporters op. "Maar ik vertrouw er op dat we met elkaar hier een geweldige en ook financieel gedekte kantine van maken.''

Foto: REGIO8

Lees ook

Motorrijder gewond na aanrijding met busje op N18 bij Heelweg

Een motorrijder is vrijdagochtend zwaargewond geraakt bij een aanrijding met een busje in Heelweg. De man is met spoed overgebracht naar het ziekenhuis in Enschede.

Scooterrijder overleden na eenzijdig ongeval in Westendorp

Bij een eenzijdig verkeersongeval in Westendorp is vrijdagochtend een persoon om het leven gekomen. Er is een onderzoek gestart naar de toedracht.

Hooligans verpesten voetbalfeest: 'Mensen geslagen met stalen kettingen'

Grof geweld, vuurwerk en supporters die naar het ziekenhuis zijn gebracht. Het is de afdronk van de bekerfinale tussen VV Bennekom en Longa '30, die woensdagavond op het terrein van DVC'26 in Didam is gespeeld. Teleurstelling en frustratie overheersen bij het organiserende DVC'26 en Longa '30, dat het duel met 5-4 verloor.

Duitse justitie vervolgt man uit Ulft om ‘woekerhuur’ voor arbeidsmigranten

Een man uit Ulft wordt in Duitsland vervolgd voor woekerhuur aan arbeidsmigranten in de vleessector. Ook twee andere Nederlandse bestuurders van het uitzendbureau, die in Kleve wonen, moeten zich verantwoorden.

Grootste landmachtoefening in twintig jaar trekt door de Achterhoek

De Nederlandse landmacht is begonnen aan de grootste oefening van dit jaar. De oefening heeft de naam ‘Fighter Lion’ en loopt tot begin juli. De oefening is in de Achterhoekse grensregio goed zichtbaar. In juni trekken duizenden militairen met een groot aantal legervoertuigen door de Achterhoek naar Duitsland.

Sterk besluit CDA: kleur bekend en geen speelbal in Berkelland

COMMENTAAR / De gesprekken over een raadsakkoord in Berkelland gaan verder zonder het CDA. De grootste partij heeft zélf de stekker getrokken uit het overleg met de andere vijf fracties en zal daardoor de komende vier jaren niet aan het politieke stuur zitten.