gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Opbouw van Mañana Mañana is gestart

db4a95ba31395e0a3a475739d33e8255.jpg
Redactie REGIO8 |
"Dat is een beetje wennen, maar op zich wel een lekkere gedachte dat je na de Zwarte Cross lekker rustig van die berg af kunt rollen zonder dat er weer een klein piekje achteraan komt", aldus Erik Dreteler van de Feestfabriek. Hij zette dinsdag samen met een collega de eerste letters in de grond, nadat het maandag onmogelijk was geworden door de zware regenval. "We hebben altijd een paar reservedagen. Mocht er iets niet door kunnen gaan wegens de weersomstandigheden, dat we dan uit kunnen wijken naar een andere dag. Maar verder gaan we eigenlijk altijd wel door."

Dit jaar kunnen bezoekers weer rekenen op een aantal nieuwe activiteiten die de organisatie heeft toegevoegd aan het festival. "We hebben dit jaar een silent skippy disco. Verder hebben we op de camping een partybar voor de afterparty van het feest van Mañana. Zodat de campinggasten net iets langer door kunnen gaan dan de daggasten. Wat ook nieuw is, is een drijf-in theater, waar mensen met een klein bootje naar toe kunnen varen, waar voorstellingen plaatsvinden." Het festival wordt dit jaar gehouden op 16, 17, 18 en 19 juni in Hummelo. Dreteler heeft er in ieder geval al zin in. "Ik sta te popelen."

Lees ook

KerkEtten50.jpg

Geen extra subsidie voor hoger uitgevallen bouwkosten Martinuskerk Etten

Stichting Martinuskerk Etten trekt aan het kortste eind in een geschil over de subsidie met de gemeente Oude IJsselstreek. De kerk wilde dertig procent van de totale bouwkosten ontvangen, de gemeente gaat hier niet in mee.

InfoavondKeppelWindmolens Omroep GLD.jpg

Onrust bij informatieavond over windpark in Keppel, groepje loopt boos weg

Een informatieavond over het geplande windpark in Keppel-Eldrik heeft dinsdagavond voor onrust gezorgd in een vol Hessencafé in Hoog-Keppel. Ongeveer 150 belangstellenden kwamen af op de plannen van GreenTrust en Landgoed Keppel voor mogelijk vier tot zes windmolens met een tiphoogte van 230 tot 270 meter.

terborgseweg drone 20.jpg

Opvanglocatie Terborgseweg Doetinchem in de zomer open: vergunning terecht verleend

De voorbereidingen voor de opvanglocatie van asielzoekers aan de Terborgseweg 138 in Doetinchem mogen doorgaan. Dat laat de gemeente weten samen met het COA aan omwonenden middels een brief. Volgens de gemeente zijn de ingediende bezwaren tegen de vergunning behandeld en is geconcludeerd dat deze ‘terecht is verleend’. Wel blijkt uit een risicoanalyse dat er nog tientallen risicopunten zijn waar de gemeente en COA mee aan de slag moeten voor de locatie kan openen.

wesenthorst3.jpg

Voormalig schoolgebouw de Wesenthorst in Ulft wordt toch gesloopt

Het pand van voormalig middelbare school de Wesenthorst in Ulft gaat tóch aan de grond. Het gebied rond de oude school in het centrum wordt stevig aangepakt de komende jaren. In eerste instantie zouden delen van het pand een nieuwe invulling krijgen, zodat het kon blijven staan, nu blijkt dat niet haalbaar.

AnnieWandeldagen0.png

Annie (89) loopt al twintig keer mee met Achterhoekse Wandeldagen: ‘Ben blij dat ik het nog kan’

Tijdens de twintigste editie van de Achterhoekse wandeldagen is het tijd voor een feestje bij de organisatie. Ook voor Annie Banning uit Wehl is het een speciale editie omdat ze ook al twintig keer meeloopt. Ondanks haar 89-jarige leeftijd loopt ze nog altijd even enthousiast mee.

Esbro50.jpg

Esbro shop verhuist naar hartje Wehl: ‘De grootste kippenwinkel van Europa’

De winkel die nu naast de kippenslachterij zit op het A18 Bedrijvenpark gaat medio juli verhuizen naar Wehl en trekt in het leegstaande supermarktpand waar voorheen de Boni zat. Daarmee groeit de shop van 50 naar 750 vierkante meter en wil het meer aanbieden dan alleen kip.