gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Opbouw van Mañana Mañana is gestart

db4a95ba31395e0a3a475739d33e8255.jpg
Redactie REGIO8 |
"Dat is een beetje wennen, maar op zich wel een lekkere gedachte dat je na de Zwarte Cross lekker rustig van die berg af kunt rollen zonder dat er weer een klein piekje achteraan komt", aldus Erik Dreteler van de Feestfabriek. Hij zette dinsdag samen met een collega de eerste letters in de grond, nadat het maandag onmogelijk was geworden door de zware regenval. "We hebben altijd een paar reservedagen. Mocht er iets niet door kunnen gaan wegens de weersomstandigheden, dat we dan uit kunnen wijken naar een andere dag. Maar verder gaan we eigenlijk altijd wel door."

Dit jaar kunnen bezoekers weer rekenen op een aantal nieuwe activiteiten die de organisatie heeft toegevoegd aan het festival. "We hebben dit jaar een silent skippy disco. Verder hebben we op de camping een partybar voor de afterparty van het feest van Mañana. Zodat de campinggasten net iets langer door kunnen gaan dan de daggasten. Wat ook nieuw is, is een drijf-in theater, waar mensen met een klein bootje naar toe kunnen varen, waar voorstellingen plaatsvinden." Het festival wordt dit jaar gehouden op 16, 17, 18 en 19 juni in Hummelo. Dreteler heeft er in ieder geval al zin in. "Ik sta te popelen."

Lees ook

WethouderHenkBulten10.jpg

Man van de Doetinchemse centen Bulten stopt na twaalf jaar: ‘Niet gedacht het zo lang vol te houden'

Wethouder Henk Bulten neemt na de gemeenteraadsverkiezingen afscheid van de gemeente Doetinchem. De 55-jarige Doetinchemmer was maar liefst drie periodes wethouder financiën namens ChristenUnie-SGP en laat de gemeente gezond achter. In 2014 was de overgang van raadslid naar bestuurder een flinke uitdaging.

LochemRaad0.jpg

Nieuwkomer en nieuwe boegbeelden in politiek Lochem

De politieke kussens in de huidige gemeenteraad in Lochem worden opgeschud. Nieuwkomer DPL is al ‘eventjes’ aanwezig en VVD, CDA en D66 komen met nieuwe boegbeelden. En dan is er nog de historische samenwerking tussen GroenLinks en PvdA.

Groenlo112.jpg

Vijf auto's betrokken bij kettingbotsing op de N319 bij Groenlo

Bij een kettingbotsing op de N319 ter hoogte van Groenlo zijn vijf auto’s beschadigd geraakt. Bij de botsing zijn geen gewonden gevallen.

STILL DEBAT BRONCKHORST0.jpg

KIJK | Verkiezingsdebat Bronckhorst gemeenteraadsverkiezing 2026

De acht lijsttrekkers van de gemeente Bronckhorst zijn woensdagavond met elkaar in debat gegaan in het gemeentehuis in Hengelo. In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen debatteerden ze over participatie, leefbaarheid in het buitengebied en windmolens. Kijk hier het REGIO8-verkiezingsdebat van de gemeente Bronckhorst terug.

Gemeentehuis Bronckhorst10.jpg

Acht lijsttrekkers Bronckhorst woensdag in debat bij REGIO8

REGIO8 organiseert in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van woensdag 18 maart debatten in haar kerngemeenten. Bronckhorst is woensdagavond als vierde aan de beurt bij de streekomroep, dit in samenwerking met RTV Ideaal. Het debat is vanaf 19.30 uur live te volgen via het tv-kanaal van REGIO8.

VanKeukentafelNaarKieslijstJORISEVA.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Joris en Eva ten Have in Oude IJsselstreek

Politieke partijen doen er alles aan om jongeren meer bij de politiek te betrekken. In sommige huishoudens heeft dat succes: daar is de keukentafel al de eerste politieke arena. Op verschillende Achterhoekse kieslijsten vind je ouder én kind. Aan de hand van tien vragen leren we de politieke families kennen. Deze keer: Joris en Eva ten Have, samen op de kieslijst van Achterhoeks Democratisch Alternatief (ADA) in de gemeente Oude IJsselstreek.