gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Ontwerp nieuw dierencentrum gekozen

d208ca0fbbbafc22f6e5176915bb1ca8.jpg
Redactie REGIO8 |

“Ons ontwerp paste het best in de omgeving en er is goed nagedacht over de ruimtes en dat vond de opdrachtgever heel fijn”, zegt studente Alyssa Boeijink namens het winnende groepje. Ina Sämmang van het Dierencentrum is blij met het gekozen ontwerp. “Ik zat ook in de jury en het winnende ontwerp is heel mooi. De studenten hebben goed nagedacht over de verschillende ruimtes voor mens en dier.”

“We gaan nu verder naar technische ontwerptekeningen, vergunningen aanvragen en we hopen dat het snel gerealiseerd kan worden en dat misschien eind dit jaar al de schop in de grond kan”, aldus begeleider Heico Heezen vanuit het Graafschap College.

Lees ook

LIVEBLOG TEST

TEST

Stadhuis doetinchem.jpg

Doetinchem krijgt prominente rol bij NOS tijdens gemeenteraadsverkiezingen

Op 18 maart trekken inwoners van alle Nederlandse gemeenten naar de stembus voor de gemeenteraadsverkiezingen van 2026. De NOS volgt de ontwikkelingen onder meer live vanuit het stadhuis in Doetinchem, waar een exitpoll wordt bijgehouden. In aanloop naar de verkiezingen zijn verschillende Doetinchemse lijsttrekkers te horen en te zien in debatten van de NOS.

112wehl.jpg

Auto botst tegen boom in Wehl: geen gewonden

Een auto botste maandagmiddag hard tegen een boom op de Keppelseweg bij Wehl. De bestuurder hoefde niet mee naar het ziekenhuis.

STILL DTC0.jpg

KIJK | Verkiezingsdebat Doetinchem gemeenteraadsverkiezing 2026

De elf lijsttrekkers van de gemeente Doetinchem zijn maandagavond met elkaar in debat gegaan in het Stadhuis. In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen debatteerden ze over het groeien naar 70.000 inwoners en de sociale veiligheid. Kijk hier het REGIO8-verkiezingsdebat van de gemeente Doetinchem terug.

lochem gemeentehuis0.jpg

Gemeente Lochem trekt portemonnee voor beginners op de huizenmarkt

De gemeente Lochem trekt de portemonnee om starters meer kans te geven op de woningmarkt. De starterslening wordt verhoogd, zodat jonge woningzoekers makkelijker hun eerste huis kunnen kopen. Ook komt er extra leenruimte om een woning meteen energiezuiniger te maken.

d2fe936c70bc5e97579d208b7e5dde4b.jpg

Doetinchemse lijsttrekkers in debat bij REGIO8

REGIO8 organiseert in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van woensdag 18 maart debatten in haar kerngemeenten. Als derde gemeente is maandagavond Doetinchem aan de beurt bij de streekomroep. Het debat is vanaf 19.30 uur live te volgen via het tv-kanaal van REGIO8.