gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Omrijden zorgt voor extra kosten bij Rotra

72d2cabc1cb01f6c90305c72871a5b45.jpg
Redactie REGIO8 |
"De vrachtwagens moeten nu iedere dag ongeveer 25 minuten omrijden", aldus directeur Machiel Roelofsen. "Om dan via Zevenaar of Westervoort uiteindelijk de snelweg op te kunnen." Als sprekend voorbeeld noemt Roelofsen fietsbedrijf Gazelle uit Dieren, een van de klanten van Rotra: "Daar rijden we iedere dag tien tot twintig keer naar op en neer."

Roelofsen laat weten dat het Doesburgse transportbedrijf zelf de klappen van de overlast opvangt. "We hebben het zo geregeld dat de klanten van Rotra er geen last van hebben, dus we hebben extra materieel en extra mensen ingezet." Wegvervoer is nu nog van vitaal belang voor Rotra, maar vanaf april hoopt het transportbedrijf met de aanleg van een haventerminal meer ijzers in het vuur te hebben: "In de toekomst hebben we natuurlijk een alternatief met het vervoer per water en per spoor, zodat we meerdere kanten op kunnen."

Lees ook

41dc253c-fb11-3586-a129-dcfa5645cd1d.jpg

Orion Stars wint eerste wedstrijd in finaleserie na vijf sets

De volleyballers van Orion Stars hebben woensdagavond de eerste wedstrijd in de best-of-five-serie om de landstitel gewonnen van Lycurgus. In de Saza Topsporthal moest er een vijfde set gespeeld worden om tot een winnaar te komen.

Tanken10.png

Goedkoper tanken in Duitsland vanaf morgen, maar er is een addertje onder het gras

Goedkoper tanken in Duitsland lijkt vanaf morgen binnen handbereik voor veel Achterhoekers: Duitsland verlaagt tijdelijk de accijns op benzine en diesel. Vooral inwoners van grensplaatsen als Doetinchem en Winterswijk kunnen daarvan profiteren. Toch merken automobilisten dat voordeel waarschijnlijk niet meteen: bij sommige tankstations kan het enkele dagen duren voordat de prijsverlaging zichtbaar wordt.

WhatsApp Image 2026-04-30 at 00.15.454.jpg

Auto uitgebrand in Gaanderen, andere auto beschadigd

Een auto is woensdagavond volledig uitgebrand in Gaanderen. De brandweer kon de auto niet meer redden. Er raakte niemand gewond.

d095af01-f600-442b-a83e-909b5a1c0847.jpg

Bestuurder gewond na aanrijding op beruchte kruising in Sinderen

Een bestuurder is woensdagavond gewond geraakt bij een zware aanrijding in Sinderen. De andere betrokken automobilist kwam met de schrik vrij.

bluuuurrrrr.jpg

Scooterrijder botst op voetgangers op fietspad in Doetinchem

Een voetganger en een scooterrijder zijn woensdagmiddag met elkaar in botsing gekomen op de Liemersweg in Doetinchem. De scooter raakte ernstig beschadigd door het ongeval.

Duitse Politieauto 5.jpeg

Joyrider (16) crasht met auto van moeder in Anholt na vlucht voor politie

Een zestienjarige jongen is in de nacht van dinsdag op woensdag met de auto van zijn moeder in het Duitse Anholt gecrasht na een vlucht voor de politie. De jongen had geen rijbewijs en verklaarde dat hij voor de rit cannabis had gebruikt. Bij het ongeval raakte hij lichtgewond. Zijn drie minderjarige passagiers bleven voor zover bekend ongedeerd.