Ulft, Netherlands

Ogubai ziet af van nieuwe functie en vertrekt bij De Graafschap

Foto: REGIO8 (archief)
Voormalig algemeen directeur Michael Ogubai keert niet meer terug bij De Graafschap. Dit maakte de Raad van Commissarissen (RvC) van de club woensdagmiddag bekend. Ogubai was sinds juni 2023 verbonden aan de Doetinchemse voetbalclub als algemeen directeur, daarvoor was hij werkzaam als manager maatschappelijk verantwoord ondernemen.
Tim Rondeel | 15 januari 2025 14:26 | Aangepast op 15 januari 2025 14:26
‘De afgelopen periode was uitdagend voor onze organisatie. Toch hebben we in een goed gesprek kunnen reflecteren op deze uitdagingen, wat heeft geleid tot eensgezindheid over de toekomst en de koers van De Graafschap,’ aldus de verklaring op de website van de club. ‘De Raad van Commissarissen wenst Michael veel succes in zijn toekomstige professionele leven en kijkt ernaar uit om samen met Marco Bogers en het team De Graafschap verder te ontwikkelen.’

Aanvankelijk zou Ogubai manager algemene zaken worden in het managementteam dat onder leiding staat van zijn opvolger Marco Bogers. Op de dag dat Bogers werd gepresenteerd als nieuwe algemeen directeur, meldde Ogubai zich echter ziek, zo meldde De Gelderlander.

'Kans om verder te bouwen'
De RvC benadrukt dat het vertrek van Ogubai een mogelijkheid biedt om de organisatie verder te versterken. ‘Deze stap biedt De Graafschap de kans om verder te bouwen op de fundamenten die zijn gelegd om de organisatie naar verdere hoogten te leiden en de ambities te verwezenlijken,’ aldus de RvC.

Meest gelezen

Overleden persoon gevonden langs Baakseweg in Vorden

Redactie REGIO8 | 13 jul 2025 13:42

Lees ook

Franse aanvaller Kaninda tekent contract bij De Graafschap

Nathan Kaninda heeft zijn eerste contract bij De Graafschap getekend. De 21-jarige Franse aanvaller ...

Griek Theodoridis gaat voor succes in de Achterhoek: ‘Alles is mogelijk dit seizoen’

Na Kostas Dedeletakis en Giannis Mystakidis is er nieuw Grieks bloed gearriveerd op De Vijverberg. D...

Avontuur voor Jan Vreman: Officieel gepresenteerd bij Cape Town City FC

Jan Vreman is maandag officieel gepresenteerd als de nieuwe trainer van het Zuid-Afrikaanse Cape Tow...

De Graafschap boekt tegen Olympic Charleroi eenvoudig derde oefenzege

De Graafschap heeft zaterdagmiddag op een goed gevuld Sportpark Zuid in Aalten een overtuigende 2-0 ...

Seuntjens kiest voor Belgisch avontuur na vertrek in Doetinchem

Ralf Seuntjens heeft voor een jaar getekend bij het Belgische Lommel SK. In eerste instantie had de ...

De Graafschap wint met jeugdige ploeg de stadsderby van DZC'68

De Graafschap speelde dinsdagavond de stadsderby tegen DZC’68 in aanloop naar het nieuwe seizoen. De...