gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

NK Wielrennen van start in 's-Heerenberg

Redactie REGIO8 |

"Het is voor Montferland een heel belangrijk evenement", aldus burgemeester Peter de Baat. "Fantastisch om hier op het Montferlands massief die rondjes te rijden. Omdat ze herhaaldelijk langskomen loont het om ergens langs het parcours te gaan zitten." Wielrenner en organisatielid Thom van Dulmen zal het NK ook van dichtbij volgen. "Je hoopt gewoon op hele mooie wedstrijden", aldus de geboren Didammer, die ook andere ambities heeft: "De jeugd inspireren om de fiets op te gaan."

Na het eerste weekend vol wedstrijden wacht woensdag de tijdrit bij de mannen en de vrouwen. "Eigenlijk vind ik woensdag misschien wel de mooiste dag", aldus Van Dulmen, die geniet van de individuele prestaties. Hij hoopt daarnaast op Achterhoeks succes bij de wegwedstrijd op zondag: "We hebben natuurlijk Koen Bouwman en Robert Gesink rondrijden. Ik hoop dat die jongens in een vroege vlucht kunnen zitten en een mooie uitslag kunnen rijden. Daar ga ik eigenlijk wel vanuit."

Foto: REGIO8

Lees ook

Motorrijder gewond na aanrijding met busje op N18 bij Heelweg

Een motorrijder is vrijdagochtend zwaargewond geraakt bij een aanrijding met een busje in Heelweg. De man is met spoed overgebracht naar het ziekenhuis in Enschede.

Scooterrijder overleden na eenzijdig ongeval in Westendorp

Bij een eenzijdig verkeersongeval in Westendorp is vrijdagochtend een persoon om het leven gekomen. Er is een onderzoek gestart naar de toedracht.

Hooligans verpesten voetbalfeest: 'Mensen geslagen met stalen kettingen'

Grof geweld, vuurwerk en supporters die naar het ziekenhuis zijn gebracht. Het is de afdronk van de bekerfinale tussen VV Bennekom en Longa '30, die woensdagavond op het terrein van DVC'26 in Didam is gespeeld. Teleurstelling en frustratie overheersen bij het organiserende DVC'26 en Longa '30, dat het duel met 5-4 verloor.

Duitse justitie vervolgt man uit Ulft om ‘woekerhuur’ voor arbeidsmigranten

Een man uit Ulft wordt in Duitsland vervolgd voor woekerhuur aan arbeidsmigranten in de vleessector. Ook twee andere Nederlandse bestuurders van het uitzendbureau, die in Kleve wonen, moeten zich verantwoorden.

Grootste landmachtoefening in twintig jaar trekt door de Achterhoek

De Nederlandse landmacht is begonnen aan de grootste oefening van dit jaar. De oefening heeft de naam ‘Fighter Lion’ en loopt tot begin juli. De oefening is in de Achterhoekse grensregio goed zichtbaar. In juni trekken duizenden militairen met een groot aantal legervoertuigen door de Achterhoek naar Duitsland.

Sterk besluit CDA: kleur bekend en geen speelbal in Berkelland

COMMENTAAR / De gesprekken over een raadsakkoord in Berkelland gaan verder zonder het CDA. De grootste partij heeft zélf de stekker getrokken uit het overleg met de andere vijf fracties en zal daardoor de komende vier jaren niet aan het politieke stuur zitten.