gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Zijspancrosser Justin Keuben uit Wehl loopt zware blessure op tijdens WK in Portugal

1ca715aba81d0086e18b21b5f6824905

De Wehlse zijspancrosser Justin Keuben is zaterdag hard ten val gekomen bij het WK Zijspancross in Portugal. Bij het ongeval brak hij zijn bovenbeen op drie plekken.

Viggo Zweverink |  | Aangepast op
"Naar omstandigheden maak ik het goed, voor zover dat kan", zegt Keuben. De Wehlse crosser kwam in de kwalificatieronde van het WK Zijspancross in Portugal met zijn bakkenist, Dion Rietman, hard ten val toen hij een riskante sprong maakte. "Wij maakten een sprong die niemand anders deed", laat Keuben weten. "Als het goed ging hadden wij hierdoor een grote voorsprong kunnen hebben." De Wehlse crosser en zijn bakkenist Rietman kwamen na de sprong scheef terecht waardoor het duo over de kop vloog.

De motor kwam op het been van Keuben terecht, met een heftige blessure als gevolg. "Ik heb mijn been op drie plekken gebroken", laat de crosser vanuit Portugal weten. "Normaal duurt zo'n revalidatie drie tot zes maanden, morgen word ik waarschijnlijk naar Nederland overgebracht." Volgens de Wehlenaar heeft zijn bakkenist geen blessure opgelopen.

'Geen spijt'
"Achteraf gezien had ik de sprong niet gemaakt, maar dat is natuurlijk makkelijk gezegd", laat Keuben weten. "Ik heb er geen spijt van dat ik de sprong heb gemaakt." De Wehlse zijspancrosser ziet achteraf dat het ook anders af had kunnen lopen: "Als de motor een halve meter naar rechts was gegaan had hij ook op mijn hoofd terecht kunnen komen…"

Keuben gaat ervan uit dat hij niet meer in actie komt op het WK Zijspancross. Extra zuur voor de Achterhoeker is het feit dat de wedstrijd in Portugal pas de eerste cross van het seizoen was.

Lees ook

Slaapkamerbrand Orion Lichtenvoorde

Slaapkamerbrand Lichtenvoorde snel onder controle

Aan de Orion in Lichtenvoorde heeft donderdagochtend een brand gewoed in een slaapkamer. Bij de brand zijn geen gewonden gevallen. Over de oorzaak van de brand is niets bekend.

12-DSC01696

Mark Diemers keert terug bij De Graafschap: 'Samen één zijn met de supporters'

Mark Diemers keert terug bij De Graafschap. De Doetinchemmers hebben de 32-jarige middenvelder per direct toegevoegd aan de selectie. De transfervrije Fries tekent een contract tot medio 2028 in Doetinchem.

b9128a33fe59b72bfdf49dfdf109d385

Beruchte flexflitser deelt 649 boetes uit aan Gaanderenseweg in Doetinchem

De flexflitser aan de Gaanderenseweg in Doetinchem heeft in acht weken tijd 649 snelheidsovertredingen geregistreerd. Dat zijn er beduidend minder dan op de eerdere locatie aan de Rijksweg in Gaanderen, waar ruim 14.000 boetes werden uitgedeeld.

bebording afzetting  Eltenseweg

Grensfuik op A12 verdwijnt vrijdag, Eltenseweg 30 september weer open in twee richtingen

De gemeente Montferland brengt de Eltenseweg tussen Beek en Elten op woensdag 30 september terug naar de situatie van vóór de grenscontroles op de A12. Vanaf die dag kan het verkeer er weer in beide richtingen de grens over. De borden die nu eenrichtingsverkeer aangeven of het verkeer omleiden, worden weggehaald. De reden is dat de Duitse autoriteiten de grenscontroles anders gaan uitvoeren. De huidige vaste controleplek op de A12 vervalt daarmee.

Koemstraat

Geen betaalbaar huis in de Achterhoek? Over de grens lonkt ‘goedkoop’, maar ook regelwerk

Een eigen huis in de Achterhoek? Voor veel starters is het onvindbaar of onbetaalbaar. De Achterhoekse Woondeal laat zien dat de bouw het tekort voorlopig niet inhaalt. Een paar kilometer verderop, over de grens, liggen huizen die wél binnen bereik zijn. Een uitweg, misschien zelfs een tussenstap. Maar hoeveel regelwerk heb je daarvoor over?

Sloop - nieuwbouw

Sité zet in op nieuwbouw en renovatie aan de verzetslaan in Doetinchem

Sité Woondiensten gaat aan de slag met twee flats aan de verzetslaan in Doetinchem. Een van de flats gaat tegen de vlakte, hier worden nieuwe woningen gebouwd. De woningen in de andere flat worden gerenoveerd.