gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Woningen in Muziekbuurt Doetinchem worden verduurzaamd

291f03ed056ec0895140d041a646341a.jpg

Wooncorporatie Sité Woondiensten gaat 58 huurwoningen in de Muziekbuurt in Doetinchem verduurzamen. Het gaat om verschillende woningen aan de Bach-, Beethoven-, Mozart-, Sweelinck- en Schubertlaan.

Hidde Vinkenvleugel |  | Aangepast op
De woningen worden duurzamer gemaakt door het dak te vernieuwen met nieuwe dakpannen, waarbij ook isolatie wordt aangebracht. Daarnaast worden de kozijnen aan de voor- en achterkant van de woning vervangen en voorzien van triple glas voor betere energie-efficiëntie. “Met onze jaarlijkse aanpak van 250-300 woningen leveren we een belangrijke bijdrage aan de energietransitie”, legt Saar Veneman, directeur-bestuurder Sité Woondiensten uit. “Met een pakket aan maatregelen maken we de woningen in de Muziekbuurt comfortabel en energiezuinig. Daarmee houdt Sité de woonlasten betaalbaar.”

Ter voorbereiding van de verduurzaming aan de woningen wordt er eerst nog onderzoek gedaan naar onder andere de dak- en vloerconstructie. Om de huurders van de woningen een idee te geven hoe alles eruit moet komen te zien, komt er een modelwoning. Hier kunnen de bewoners onder andere de nieuwe ventilatie-installatie en de kleuropties voor de kunststofkozijnen bekijken. De werkzaamheden moeten in maart 2025 van start gaan. Naar verwachting moeten die eind november 2025 afgerond zijn.

Lees ook

brug.png

Nettelhorsterbrug in Lochem geopend: maandag pas open voor verkeer

De Nettelhorsterbrug in Lochem is zaterdagmiddag officieel geopend. Veel inwoners kwamen een kijkje nemen en konden meteen zelf de brug op lopen. Ook werd tijdens de opening kort stilgestaan bij de twee personen die om het leven kwamen tijdens het bouwen van de brug.

588ee6ab-5462-4b4f-83b4-45296cd6d178 (002).jpeg

Achterhoekse vriendinnen runnen eenmalig bar in Zeddam: ‘Wie weet een carrièreswitch’

Vijf vriendinnen uit de Achterhoek staan zaterdag 18 april achter de bar in café Tapperij 2A in Zeddam. Tijdens een bijzondere wedstrijd draait elk team van vijf personen een volledige avond achter de tap en is verantwoordelijk voor de complete barbediening. Het team dat het beste presteert, wint tien procent van de omzet.

WIjd still.jpg

De Graafschap Vrouwen blijven in de race voor kampioenschap

De vrouwen van De Graafschap hebben op De Vijverberg met 3-0 gewonnen van hekkensluiter FC Groningen. Sam Roddenhof scoorde twee keer en bracht daarmee haar persoonlijke doelsaldo op 26. De andere treffer kwam op naam van Anne Tijink. De ploeg van Timo Klein Hesselink blijft door deze overwinning op de tweede plaats staan, drie punten achter koploper Jong Ajax.

MF01691.jpg

Storing rioolwaterzuivering Haarlo beïnvloedt waterkwaliteit Berkel

Een technische storing bij de rioolwaterzuivering in Haarlo heeft gevolgen voor de waterkwaliteit van de rivier de Berkel. Door het probleem komt er momenteel een verhoogde hoeveelheid ammonium in het water terecht.

Robot0.png

Robotfinale tussen basisscholen in Civon: 'Doet-ie het wel, doet-ie het niet’

Na weken van bouwen, programmeren en timmeren was het vrijdagochtend zover bij het Civon Innovatiecentrum. Een robotfinalewedstrijd in Ulft, tussen verschillende basisscholen uit de regio. Tientallen kinderen streden tegen elkaar om twee prijzen in de zogeheten Tech-Tok League.

KwintGRA.jpg

Basisdebuut voor Kwint in Venlo: El Kadiri terug in selectie

Kyano Kwint begint zaterdagmiddag in Venlo voor het eerst in de basis bij De Graafschap. De 19-jarige spits, die als invaller goed op schot is, krijgt het vertrouwen van trainer Marinus Dijkhuizen tegen VVV.