Ulft, Netherlands

Woningbrand door kortsluiting in Winterswijk

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
In een woning in Winterswijk is donderdagavond brand ontstaan. Bij de brand is niemand gewond geraakt, wel heeft de keuken van de woning forse schade opgelopen.
Redactie REGIO8 | 16 februari 2024 11:03 | Aangepast op 16 februari 2024 11:03
De brand ontstond rond 20.15 uur in de keuken van de twee onder één kap woning aan de Scholtenenk. Volgens de politie is het vuur ontstaan door een kortsluiting. In eerste instantie werden beide woningen ontruimd.

Door de snelle uitruk van de brandweer bleef de schade beperkt tot de keuken van de woning. Bij de brand is niemand gewond geraakt.

Lees ook

Geen gewonden bij aanrijding in Meddo

Bij een aanrijding in Meddo op dinsdagavond zijn geen gewonden gevallen. Wel raakten beide betrokken...

Kunstenaarsduo’s uit Duitsland en Nederland maken vrijheidsbeelden langs rivieren:

Kunstenaarskoppels zijn al maanden bezig met het bedenken en uitwerken van ideeën om stil te staan b...

Moratorium op komst, maar Vreden plant in sneltreinvaart windturbines aan de grens

Een overgrote meerderheid van de gemeenteraad van de stad Vreden wees donderdagavond extra gebieden ...

Naoberkerk in Meddo moet definitief haar deuren sluiten

Stichting Naoberkerk heeft de financiering rondom een gezonde exploitatie van de Naoberkerk in Meddo...

Fietser gewond na aanrijding op kruising in Bredevoort

Een fietser is woensdagochtend gewond geraakt bij een aanrijding met een automobilist in Bredevoort....

Eerste Nederlandse titel voor meerkampster Esselink

Marijke Esselink uit Meddo is zondag Nederlands kampioen meerkamp geworden. Voor de Achterhoekse was...