In het concept competitieprogramma dat de KNVB dinsdag bekend heeft gemaakt, is de Doetinchemse voetbalclub inwisselbaar voor FC Twente. Dit omdat nog niet duidelijk is of de Enschedese voetbalclub volgend seizoen in de ere- of eerste divisie speelt, of De Graafschap. De Doetinchemmers beginnen het seizoen op beide niveaus met een thuiswedstrijd. In de eredivisie treffen de Superboeren op zaterdag 6 augustus Excelsior. In de eerste divisie begint de Doetinchemse voetbalclub met een thuiswedstrijd tegen FC Eindhoven op vrijdag 5 augustus.
Een datum die Doetinchemse voetbalfans alvast dik kunnen onderstrepen in hun agenda, mocht De Graafschap in de eredivisie blijven, is zondag 25 september. Dan wacht een thuiswedstrijd tegen Vitesse. Indien de Superboeren in de eerste divisie spelen, wacht dat weekend een thuiswedstrijd tegen FC Dordrecht. Het eredivisieseizoen start overigens in Nijmegen. NEC speelt daar op vrijdag 5 augustus de openingswedstrijd van de competitie tegen PEC Zwolle.
KNVB wil snel duidelijkheid
De landelijke voetbalbond laat weten te hopen dat de Superboeren niet lang meer in onzekerheid zitten. "De KNVB hoopt voor de fans van FC Twente, de Graafschap en alle andere volgers van het voetbal dat er zo spoedig mogelijk duidelijkheid komt."