Ulft, Netherlands

Vrouw in scootmobiel gewond na aanrijding in Doetinchem

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
Een vrouw in een scootmobiel heeft donderdagochtend hoofdletsel opgelopen na een aanrijding met een automobilist in Doetinchem. De vrouw is naar het ziekenhuis gebracht ter controle.
Redactie REGIO8 | 1 augustus 2024 11:48 | Aangepast op 1 augustus 2024 11:48
Rond 11.00 uur kwam er een melding binnen van een aanrijding met letsel bij de hulpdiensten. Een vrouw op een scootmobiel wilde vanaf het fietspad de Fabrieksstraat oversteken maar zag hierbij een automobilist over het hoofd. Deze kon niet meer op tijd remmen met een aanrijding tot gevolg. De vrouw kwam door de botsing ten val en raakte gewond aan haar hoofd. Het ter plaatse gekomen ambulancepersoneel heeft haar meegenomen naar het ziekenhuis ter controle.

De automobilist kon zijn weg vervolgen met kleine schade aan zijn voertuig. De scootmobiel is door de politie gestald bij een bedrijf. Hier kan de familie van de vrouw de scootmobiel ophalen.

Lees ook

Hulpverleners bekogeld met vuurwerk tijdens oudejaarsnacht in Doetinchem

Er waren afgelopen oudejaarsdag grote zorgen over de openbare orde en veiligheid in Doetinchem. In d...

Minderjarige zwaargewond na vuurwerkongeval in Lichtenvoorde

Een minderjarig persoon is woensdagavond in Lichtenvoorde zwaargewond geraakt. Het slachtoffer is me...

Auto volledig uitgebrand in Doetinchem door mogelijk brandstichting

Een geparkeerde auto is donderdagnacht in brand gevlogen in Doetinchem. De politie gaat uit van bran...

Vreugdevuur in Doetinchem zorgt voor tijdelijke verkeershinder

Een vreugdevuur heeft woensdagavond tijdelijk voor verkeershinder gezorgd in Doetinchem. Het vuur wa...

Veel rook bij brand in schuur in Aalten

In een schuur aan de Bodendijk in Aalten is in de nacht van woensdag op donderdag brand ontstaan. De...

Brand in garagebox in Zelhem mogelijk veroorzaakt door vuurwerk

In een garagebox aan de Jan Steenstraat in Zelhem is woensdagavond brand ontstaan. De mogelijke oorz...