gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Vrouw (77) uit Beek overleden na aanrijding in Didam

4d362e8a25635d9b8c706b383e23a815.jpg

Een 77-jarige vrouw uit Beek is zaterdag overleden aan de gevolgen van een aanrijding op een fietspad in Didam. Ze kwam op haar fiets in botsing met een dronken voetganger en overleed 's avonds in het ziekenhuis aan de gevolgen.

Redactie REGIO8 |
Het incident gebeurde rond 13.15 uur bij de Bievankweg. De 77-jarige vrouw fietste over het bromfietspad langs de weg toen ze door onbekende oorzaak in botsing kwam met een voetganger die samen met een andere man over dit pad liep. De vrouw werd in eerste instantie per traumahelikopter overgebracht naar het ziekenhuis. Daar is ze zaterdagavond aan haar verwondingen overleden.

De voetgangers, mannen van 33 en 37 jaar oud, waren tijdens het incident onder invloed van alcohol. Ze zijn na de botsing aangehouden, verhoord en later weer vrijgelaten. De aanleiding van de aanrijding wordt verder onderzocht door de forensische opsporing. De politie laat weten contact te zoeken met getuigen van het incident.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

WhatsApp Image 2026-04-09 at 16.53.13.jpeg

Westendorpse pluktuin voor het eerst vol tulpen: ‘Je merkt dat het in trek is’

De zon laat zich steeds vaker zien, bomen staan in bloei en tulpen kleuren weer volop het landschap. Ook bij de familie Hiddink is het seizoen begonnen. Naast hun Bed & Breakfast openden ze een pluktuin, waar bezoekers zelf tulpen komen plukken.

Martin Messing messenslijpen Repair Cafe.jpeg

Repair Café Silvolde viert 10-jarig jubileum: ‘Proberen niks weg te gooien’

Van broodrooster tot bot mes en van pop tot radio. Al tien jaar biedt het Repair Café in Silvolde een tweede leven aan diverse kapotte spullen. Martin Messing (71) was 9 april 2016 initiatiefnemer van het maandelijkse reparatiepunt in De Schuylenburgh. Op de Azoralocatie kan hij rekenen op een vast team vrijwilligers.

WhatsApp Image 2026-04-09 at 11.54.59.jpeg

Auto belandt in Aaltense Keizersbeek: geen gewonden

Een auto is donderdagochtend nabij de Haartsestraat in Aalten in het water beland. Er waren geen gewonden.

A12.png

Rijkswaterstaat waarschuwt voor vertraging op A12: 'Forse hinder op donderdag'

Rijkswaterstaat verwacht op donderdagochtend wél forse verkeershinder wegens de afsluitingen van de IJsselbrug. Wie woensdagochtend vanaf Duiven de brug in de A12 over ging, merkte dat alle rijbanen gewoon open waren, ondanks waarschuwingen van Rijkswaterstaat. Op woensdagavond verandert de verkeerssituatie echter, waardoor er vanaf donderdag nog maar twee rijbanen open zijn.

Vrachtwagen blur.jpg

Aanhanger vol houtsnippers kantelt bij Groenlo: N18 afgesloten

Een aanhanger van een vrachtwagen is woensdag gekanteld op de N18 bij de afslag Groenlo. De weg is deels afgesloten vanwege bergingswerkzaamheden.

WhatsApp Image 2026-04-08 at 11.33.20.jpeg

Wedstrijd De Graafschap Vrouwen live te zien op REGIO8

REGIO8 zendt vrijdagavond 10 april in samenwerking met De Graafschap live de wedstrijd uit van De Graafschap Vrouwen. Op de Vijverberg staat het duel met FC Groningen op de planning. De wedstrijd is vanaf 19.30 uur te volgen op de kanalen van REGIO8.