Ulft, Netherlands

Vrachtwagenchauffeur overvallen op industrieterrein Gendringen

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
Op het Industrieterrein in Gendringen is woensdagochtend vroeg een vrachtwagenchauffeur met geweld overvallen. De daders hebben geen buit gemaakt.
Redactie REGIO8 | 28 februari 2024 11:31 | Aangepast op 28 februari 2024 11:31
De overval vond rond 05.00 uur plaats op de Industrieweg. De chauffeur stond met zijn vrachtwagen bij een bedrijf toen hij werd overvallen. De politie laat weten dat er bij de overval geweld is gebruikt. Toen de politie met meerdere eenheden ter plaatse kwam, hebben ze zich ontfermd over het slachtoffer. Daarna is de man gecontroleerd door het ter plaatse gekomen ambulancepersoneel. In de loop van de woensdagochtend wist een woordvoerder van de politie te melden dat het naar omstandigheden goed gaat met het slachtoffer.

Het is niet bekend of het om één of meerdere daders gaat. Wel is duidelijk dat er geen buit is gemaakt. "Het onderzoek is nog in volle gang", aldus de woordvoerder. "Ik kan op dit moment geen verdere informatie delen zonder het onderzoek te schaden."

Lees ook

Man raakt gewond bij eenzijdig ongeval op Ruurloseweg bij Zelhem

Een man is maandagochtend gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval op de Ruurloseweg bij Zelhem. De ...

Vrouw raakt gewond aan hoofd na val met fiets in Lichtenvoorde

Een vrouw is maandagochtend in Lichtenvoorde gewond geraakt toen zij met haar fiets ten val kwam. Va...

Fietsster gewond na aanrijding met auto in Doetinchem

Een fietsster is vrijdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding met een automobilist in Doetinchem. ...

Uitslaande brand in appartementencomplex ‘s-Heerenberg

In een appartementencomplex in ‘s-Heerenberg is woensdagmiddag brand ontstaan, hierbij is ook de nod...

Fietser raakt gewond na aanrijding met auto in Varsseveld

Een fietser is maandagmiddag bij een aanrijding met een automobilist in Varsseveld gewond geraakt. E...

NL-Alert afgegeven in Borculo: incident met gevaarlijke stof bij bedrijf

Bij een incident bij een bedrijf aan de Oude Needseweg is vrijdagavond een gevaarlijke stof vrijgeko...