gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Uitverkoop Zwarte Cross bij de Feestfabriek

a270ccd2912810c60f1885ca72834aca.jpg
Redactie REGIO8 |
"We hebben in de loop van de jaren zoveel spullen bij elkaar vergaard", aldus Andre Nijman van de Feestfabriek. "Onze opslag raakt een beetje vol. We kunnen het dan weggooien of wegbrengen." Uiteraard kozen de organisatoren van de Zwarte Cross voor een andere optie: "We dachten we doen iets ludieks. We gaan gewoon een kofferbakverkoop organiseren."

In de loop van de ochtend kwamen er tientallen Zwarte Cross-liefhebbers een kijkje nemen: "Ik heb bierpullen, bierviltjes, een tas, Nozem Oil", somt koopjesjager Remco zijn aanwinsten op. "Ik kom de dag wel door." Nijman genoot zichtbaar van de enthousiaste bezoekers van de kofferbakverkoop. “Het is wel bijzonder ja”, vindt hij. "Mensen komen echt hier om iets te kopen dat maar een beetje Zwarte Cross-gerelateerd is." Remco kan niet wachten tot hij thuis is: "Nu de spullen de auto inladen en dan thuis ervan genieten. Lekker biertjes inschenken."

Lees ook

FietsBingo40.jpg

Bingo en opfriscursus: aandacht voor fietsveiligheid in Doetinchem

De Nationale Doortrapdagen zijn woensdag afgetrapt bij de Verse Kers in Wehl. Dit gebeurde met een fietsbingo door Doetinchem gericht op senioren. Deelnemers kunnen de komende tijd langs verschillende ondernemingen om stickers te halen, met als belangrijkste doel: ouderen die zo lang mogelijk veilig blijven fietsen. En natuurlijk om bingo te krijgen. 

burgemeester Staprlkamp.jpg

Kunstproject: Poëziemachine brengt Bocholt en Aalten dichterlijk dichter bij elkaar

Lyriek aan beide kanten van de grens: met de Poëziemachine komen Bocholt en Aalten op dichterlijke wijze dichter bij elkaar. In totaal zijn 23 teksten geselecteerd uit zo’n 50 inzendingen, met bijdragen van onder anderen de burgemeesters Christian Mangen en Anton Stapelkamp.

Vlaggenlijn Wehl+Wandelen.jpg

Wehlse vlaggetjes wapperen voor wandelaars én hartveiligheid

De wandelvierdaagse in Wehl is in volle gang. Beweging en gezelligheid staan centraal, ook voor inwoners, die met karakteristieke geel-blauwe vlaggenlijnen de wandelaars feestelijk onthalen. Een initiatief van Martin Bouwmeester, die zich hard maakt voor meer AED’s in de regio. De opbrengst gaat naar onderhoud van deze apparaten.

BAL.png

Amateurclubs in juni voor rechter tegen weekendvoetbal

De strijd die een groep amateurclubs vechten tegen de nieuwe weekendcompetitie van de KNVB, komt 23 juni voor de rechter. In het zogeheten weekendvoetbal dat na de zomer moet gelden, zullen clubs die nu nog of op zaterdag of op zondag spelen, worden samengevoegd.

Marije0.png

Montferlandse wethouder Eleveld wil lijsttrekker PRO Gelderland worden

Marije Eleveld, op dit moment nog onafhankelijk wethouder in de gemeente Montferland, doet een gooi naar het lijsttrekkerschap in de provinciale staten van Gelderland. Waar de move voor buitenstaanders verrassend is, is dat voor Eleveld niet het geval. Hiermee lijkt wel duidelijk dat ze er niet nog een periode als wethouder van Montferland aan vastknoopt.

WhatsApp Image 2026-05-20 at 18.08.33.jpeg

Christus Koningkerk in Vorden moet wijken voor appartementencomplex

Het college van Bronckhorst is voornemens medewerking te verlenen aan de komst van 25 levensloopbestendige appartementen op de locatie van de Christus Koningkerk in Vorden. De huidige kerk aan Het Jebbink moet daarvoor worden gesloopt. De appartementen zijn vooral bedoeld voor ouderen.