Ulft, Netherlands

Tweede persoon aangehouden voor brandstichting op camping Zwarte Cross

Foto: REGIO8
De politie heeft maandag en dinsdag twee personen aangehouden die verdacht worden van brandstichting op de camping van de Zwarte Cross. Bij de brand op de gastencamping gingen drie caravans in vlammen op. Eén van de twee verdachten is al eerder aangehouden in de zaak.
Redactie REGIO8 | 6 augustus 2024 15:10 | Aangepast op 6 augustus 2024 15:10
Op de vrijdag van het festival brak er rond 22.00 uur brand uit op de camping. De brandweer wist het vuur al snel onder controle te krijgen. “Mede door het adequaat handelen van campingbezoekers, medewerkers van het festival en hulpdiensten werd erger voorkomen”, liet de Politie weten. Direct na het blussen werd een onderzoek gestart. In de loop van de nacht werd een 24-jarige man uit de Friese gemeente Waadhoeke, aangehouden op verdenking van brandstichting.

De man werd later niet meer gezien als verdachte en mocht voor korte tijd op vrije voeten. Inmiddels is hij maandag opnieuw aangehouden. De dag erna werd een 21-jarige man aangehouden, die ook afkomstig is uit de gemeente Waadhoeke. Of beide verdachten elkaar kenden is niet bekend. Het onderzoek naar de brand is nog in volle gang.

Lees ook

Madness, Son Mieux en Høken met de Heinoos nieuwe namen Zwarte Cross

De Zwarte Cross heeft donderdag een nieuwe lijst met namen bekendgemaakt voor de editie van 2025. De...

Overleden persoon op camping blijkt 38-jarige man uit Hengelo (O)

De man die dinsdagochtend dood werd aangetroffen op camping De Goldberg in Vorden, is geïdentificeer...

Fietser aangereden door automobilist in Didam

Een fietser is maandagmiddag door een automobilist aangereden in Didam. Het slachtoffer is nagekeken...

Automobilist botst op lantaarnpaal in Doetinchem

Bij een eenzijdig ongeval met een auto in de Doetinchemse wijk De Huet zijn vrijdagmiddag geen perso...

Automobilist vlucht na ongeval in Doetinchem

Een bestuurder die dinsdagavond een ongeluk veroorzaakte in Doetinchem, is daarna op de vlucht gesla...

Politieachtervolging eindigt met ongeval in Rekken, Aaltenaar (46) overleden

Bij een politieachtervolging in Rekken is dinsdagavond een 46-jarige man uit Aalten om het leven gek...