gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Tweede persoon aangehouden voor brandstichting op camping Zwarte Cross

035b460c291efd5845ee0f604a5fc6fd.jpg

De politie heeft maandag en dinsdag twee personen aangehouden die verdacht worden van brandstichting op de camping van de Zwarte Cross. Bij de brand op de gastencamping gingen drie caravans in vlammen op. Eén van de twee verdachten is al eerder aangehouden in de zaak.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Op de vrijdag van het festival brak er rond 22.00 uur brand uit op de camping. De brandweer wist het vuur al snel onder controle te krijgen. “Mede door het adequaat handelen van campingbezoekers, medewerkers van het festival en hulpdiensten werd erger voorkomen”, liet de Politie weten. Direct na het blussen werd een onderzoek gestart. In de loop van de nacht werd een 24-jarige man uit de Friese gemeente Waadhoeke, aangehouden op verdenking van brandstichting.

De man werd later niet meer gezien als verdachte en mocht voor korte tijd op vrije voeten. Inmiddels is hij maandag opnieuw aangehouden. De dag erna werd een 21-jarige man aangehouden, die ook afkomstig is uit de gemeente Waadhoeke. Of beide verdachten elkaar kenden is niet bekend. Het onderzoek naar de brand is nog in volle gang.

Lees ook

Hoogwateroefening20.png

Emmerich bouwt in één weekend een mobiele muur tegen hoogwater in de Rijn

Zwaarbeladen vrachtwagens rijden af en aan, heftrucks tillen aluminium balken uit pallets en op de Rijnpromenade staan rijen hulpverleners klaar. In Emmerich leek het afgelopen weekend even alsof het water al tegen de voordeur stond. In werkelijkheid ging het om een grootschalige hoogwateroefening, maar wel één die weinig aan de verbeelding overliet.

Gijs Korenblik (foto Erik Carriere).jpg

Wordt Doetinchemmer Gijs Korenblik beste filmleraar van het land? ‘Een leuk dagje uit’

De beste filmleraar van Gelderland en Overijssel is hij al. Maar Doetinchemmer Gijs Korenblik kan woensdagmiddag een grotere prijs binnenslepen. De docent maakt namelijk kans op de landelijke titel Filmleraar van 2025/2026.

SportverkiezingDTC20.jpg

Doetinchem viert sportieve topprestaties tijdens jaarlijkse sportverkiezing

Het Amphion Theater in Doetinchem vormde maandagavond opnieuw het decor van de jaarlijkse Sportverkiezing. Tijdens deze feestelijke avond werden lokale sporters, verenigingen en vrijwilligers in het zonnetje gezet. Grote winnaars waren BMX’er Michelle Wissing, die werd uitgeroepen tot Sportvrouw van het Jaar, en baanwielrenner Loris Leneman, die de titel Sportman van het Jaar in de wacht sleepte.

a12.jpg

Grote verkeershinder op komst bij IJsselbrug A12: eerste werkzaamheden van start

Achterhoekers die de komende tijd met de auto richting Arnhem gaan moeten volgens Rijkswaterstaat rekening houden met extra reistijd ongeveer 60 minuten. Op 7 april starten ze met groot onderhoud aan de betonnen IJsselbrug in de A12 bij Arnhem. Op dit moment worden 's nachts al extra werkzaamheden verricht.

WhatsApp Image 2026-03-24 at 09.58.55.jpeg

Wegafsluiting Doetinchemseweg bij Wijnbergen zorgt voor extra reistijd

De Doetinchemseweg tussen Wijnbergen en het viaduct over de A18 is van 23 maart tot 8 mei 16.00 afgesloten voor verkeer. Er worden onderhoudswerkzaamheden uitgevoerd en de weg krijgt een 60 kilometer inrichting.

Graafschap College Skills The Finals.JPG

Vier studenten Graafschap College winnen landelijke vakwedstrijd

Studenten van het Doetinchemse Graafschap College schitterden afgelopen week bij landelijke vakwedstrijden. Vier scholieren wonnen goud in Skills The Finals, waarin ruim 600 vmbo-leerlingen en mbo-studenten het tegen elkaar opnamen.