gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Tweede persoon aangehouden voor brandstichting op camping Zwarte Cross

035b460c291efd5845ee0f604a5fc6fd.jpg

De politie heeft maandag en dinsdag twee personen aangehouden die verdacht worden van brandstichting op de camping van de Zwarte Cross. Bij de brand op de gastencamping gingen drie caravans in vlammen op. Eén van de twee verdachten is al eerder aangehouden in de zaak.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Op de vrijdag van het festival brak er rond 22.00 uur brand uit op de camping. De brandweer wist het vuur al snel onder controle te krijgen. “Mede door het adequaat handelen van campingbezoekers, medewerkers van het festival en hulpdiensten werd erger voorkomen”, liet de Politie weten. Direct na het blussen werd een onderzoek gestart. In de loop van de nacht werd een 24-jarige man uit de Friese gemeente Waadhoeke, aangehouden op verdenking van brandstichting.

De man werd later niet meer gezien als verdachte en mocht voor korte tijd op vrije voeten. Inmiddels is hij maandag opnieuw aangehouden. De dag erna werd een 21-jarige man aangehouden, die ook afkomstig is uit de gemeente Waadhoeke. Of beide verdachten elkaar kenden is niet bekend. Het onderzoek naar de brand is nog in volle gang.

Lees ook

uitgebrandde schaftwagen.jpg

Schaftwagen van buurtvereniging Bekveld afgebrand: 'Er zaten veel herinneringen in'

In de nacht van woensdag op donderdag is er een schaftwagen van buurtvereniging Bekveld in Hengelo uitgebrand. De schaftwagen draagt een grote emotionele waarde met zich mee door de vele herinneringen die eraan verbonden zijn. De buurtvereniging vermoed dat het om brandstichting gaat.

Zwembad0.png

Vrijwilligers trotseren regen om zwembad De Byvoorde in Wehl zomerklaar te maken

Terwijl de regen met bakken uit de lucht valt, wordt er bij zwembad De Byvoorde in Wehl hard gewerkt. Meer dan tien vrijwilligers stonden vroeg in de ochtend klaar om het zwembad klaar te maken voor het nieuwe zomerseizoen. Want voordat het bad straks weer vol ligt met zwemmers die van de zon genieten, moet er nog flink wat werk worden verzet.

WhatsApp Image 2026-03-13 at 10.52.30 (2).jpeg

Didammer Rick van der Knaap verheugt zich op eerste World Triathlon Cup op Lanzarote

Rick van der Knaap (21) maakt zaterdag zijn debuut in de wereldbeker triatlon. De Didammer staat aan de start op het eiland Lanzarote, waar veel wereldtoppers hun seizoen aftrappen. Eerst mag hij nog zijn vriendin aanmoedigen.

Dijkhuizen20.jpg

Revanchegevoelens bij De Graafschap: ‘Ik verwacht een reactie van de ploeg’

Na de nederlaag in eigen huis tegen Vitesse zijn de revanchegevoelens bij De Graafschap voelbaar. De Doetinchemmers willen zaterdag winnen van FC Dordrecht op De Vijverberg om de nare smaak weg te spelen.

Gerrit Vossers670.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een fris en licht wisselvallig weekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek en de Liemers door. Vanuit de koeienstal in zijn achtertuin voorspelt Gerrit een licht wisselvallig weekend.

KeukentafelKieslijstWeg.jpg

Van keukentafel naar kieslijst | Andra en Berit Weg in Berkelland

Politieke partijen doen er alles aan om jongeren meer bij de politiek te betrekken. In sommige huishoudens heeft dat succes: daar is de keukentafel al de eerste politieke arena. Op verschillende Achterhoekse kieslijsten vind je ouder én kind. Aan de hand van tien vragen leren we de politieke families kennen. Deze keer: Andra Eisink-Weg en Berit Weg, samen actief voor GroenLinks-PvdA in Berkelland.