gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Twee gewonden door aanrijding bij Lengel

0293908893a1db414c77021990b2de1d.jpg

Twee bestuurders zijn zondagavond gewond geraakt bij een frontale aanrijding in de buurt van Lengel. De voertuigen knalden op elkaar in een wegversmalling bij het bedrijventerrein.

Serena Speet |
Het ongeval vond rond 19.45 uur plaats op de Meilandsedijk. De personenauto en de bestelbus knalden vol op elkaar in de wegversmalling. De bestuurder van het busje, een 38-jarige man zonder vaste woon of verblijfplaats, is hierbij zwaargewond geraakt. Hij moest door de brandweer uit het voertuig worden gehaald en is naar het ziekenhuis gebracht. Ook de bestuurder van de personenauto, een 23-jarige man uit Doetinchem, is gewond geraakt bij de aanrijding. De man is met onbekend letsel naar het ziekenhuis gebracht. De bijrijder hoefde niet mee naar het ziekenhuis.

De Verkeersongevallenanalyse heeft onderzoek gedaan naar de toedracht van het ongeval. De Meilandsedijk tussen de rotonde en Lengel is in beide richtingen enige tijd afgesloten geweest. De voertuigen raakten zwaar beschadigd en moesten worden afgesleept.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Verkeersbord wegafsluting.jpeg

Gemeente Lochem start herinrichting Ampsenseweg: 'Ook verkeersveiligheid verbeteren'

De gemeente Lochem start vanaf volgende week aan de herinrichting van de Ampsenseweg in Lochem. De weg wordt in delen afgesloten.

ICER IJzer.png

Oude IJsselstreek trekt portemonnee voor opslag collectie IJzermuseum Ulft

De gemeente Oude IJsselstreek springt financieel bij om te voorkomen dat de collectie van het Nederlands IJzermuseum tussen wal en schip raakt. Het college trekt 20.000 euro uit voor de opslag van de collectie én een onderzoek naar welke stukken echt museumwaardig zijn.

WhatsApp Image 2026-05-23 at 15.00.16.jpeg

De Graafschap Vrouwen gehuldigd op festival Achterland

Onder luid applaus betraden de speelsters en staf van De Graafschap Vrouwen zaterdagmiddag het podium van Festival Achterland. Daar werd het team feestelijk gehuldigd na het historische seizoen waarin promotie naar de eredivisie werd afgedwongen.

Screenshot 2026-05-23 09.29.02.png

Festival Achterland viert 15 jaar feest in Doetinchem

Achterland viert van donderdag tot en met maandag de vijftiende editie van het festival aan de Oude IJssel in Doetinchem. Dit jaar is er voor het eerst een brug over het water en die valt volgens de organisatie in de smaak. De vrijdagavond was bomvol.

Thomas Duivenvoorden01.jpg

Thomas Duivenvoorden officieel nieuwe hoofdtrainer van De Graafschap

Voor weinig supporters een verrassing, maar nu is het ook officieel. Thomas Duivenvoorden is vanaf het nieuwe seizoen hoofdtrainer van De Graafschap. Afgelopen seizoen was hij al assistent-trainer bij de Doetinchemse club in de eerste divisie.

GerritVossers8710.jpg

Weerboer Gerrit Vossers voorspelt een zonnig pinksterweekend

Gerrit Vossers neemt iedere vrijdag voor De Gelderlander en REGIO8 de weersvoorspellingen voor het weekend in de Achterhoek door. Bij de Kempermolen in Breedenbroek voorspelt hij een zonnig pinksterweekend.