gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Triatleet en kickbokster in de prijzen bij Sportverkiezing Oude IJsselstreek

5f7b4c10790d76bde7ae701ff24680ce

Triatleet Ralf Scholten en kickbokster Romy Loevering zijn vrijdagavond in de prijzen gevallen tijdens de Sportverkiezing Oude IJsselstreek. Op het DRU Industriepark in Ulft werden sporters geëerd voor hun prestaties over het jaar 2023.

Jasper Hazelaar |  | Aangepast op
Triatleet Scholten greep de prijs voor Sportman vanwege zijn prestaties in de Iron Man. Dit is een sport met de triatlononderdelen zwemmen, wielrennen en hardlopen. Door een tweede plaats op het WK in Italië heeft hij zich geplaatst voor het WK in Hawaii. De Sportvrouw-prijs ging naar Loevering, die vorig jaar voor het eerst uitkwam bij de volwassenen en onder meer Europees Kampioen werd. Het Meiden 014-team van Hockeyclub Oude IJsselstreek werd de winnaar in de categorie Sportploeg, terwijl turner Fabian Duijzend de Sporttalent-prijs greep.

Eddy Scholten, assistent-trainer van het G-team van voetbalclub De Graafschap, mag zich Unieke Sporter van 2023 noemen in Oude IJsselstreek. De Sportpromotieprijs ging naar de stichting achter Survival Gendringen. Het is de vierde keer dat de sportprijzen werden uitgereikt in Oude IJsselstreek, de eerste editie was in 2019. Bij de eerdere edities vielen onder meer Lonneke Sloëtjes (volleybal), Bernice Sangers (bodybuilden), Thomas Damman (triatlon) en Kick Woltering (survival) in de verschillende categorieën in de prijzen.

Lees ook

LokaalBelangDtc0

Lokaal Belang Doetinchem verder als Samen Lokaal Doetinchem

Lokaal Belang Doetinchem gaat verder onder de naam Samen Lokaal Doetinchem. Dat maakte de partij maandagmiddag bekend. Volgens de partij dekte de oude naam niet meer volledig waar zij voor wil staan. De lokale partij heeft momenteel één zetel in de gemeenteraad.

Capibara40

Mannelijke capibara overleden in dierentuin in Eibergen

Een mannelijke capibara is donderdag in dierenpark Hof van Eckberge in Eibergen overleden. Na een introductie met het andere geslacht is er een confrontatie geweest, die het mannetje helaas niet heeft overleefd.

Fien Snelting

Fien Snelting wint twee prijzen bij Amphion Open: ‘Voelt een beetje onwerkelijk’

Voor de 21-jarige Fien Snelting uit Megchelen is de finale van Amphion Open van zaterdagavond er een om niet snel te vergeten. De singer-songwriter won zowel de persprijs als de vakjuryprijs.

StruikelsteenMoorman20

Na straatnaam nu struikelsteen voor verzetsheld Moorman: ‘lokale helden eren’

Een eigen straat had hij al, na dit weekend heeft verzetsheld Wim Moorman ook een eigen struikelsteen, gelegd voor zijn geboortehuis aan de Sint Jansgildestraat in Beek. “Iedere kern heeft zijn eigen helden, die moeten we eren. Voor Beek is één van die helden Wim Moorman”, zegt initiatiefnemer Henk Ankoné.

SluisEefde0

Gemaal in Eefde kan extreem laag water niet aan

Miljoenen steken in een renovatie, maar geen rekening houden met laag water: bij het gemaal in Eefde dreigt dat een kostbare misser te worden. De pompen hangen te hoog om bij droogte voldoende water naar het Twentekanaal te krijgen. Daardoor dreigt het Twentekanaal eens in de twee jaar te moeten sluiten voor alle scheepvaart. Voor de binnenvaart en bedrijven langs het kanaal kan dat flinke gevolgen hebben.

WhatsApp Image 2026-09-21 at 09.57.21

Keukenbrand richt veel schade aan in woning in Doetinchem

Bij een brand in een woning in Doetinchem is zaterdagochtend veel schade ontstaan. Bij de brand zijn geen gewonden gevallen.