Ulft, Netherlands

Tientallen boetes na verkeerscontrole in Doetinchem

Tientallen bestuurders zijn dinsdag op de bon geslingerd bij een verkeerscontrole in Doetinchem. Ook werden twee personen betrapt die ondanks gebruik van drugs of alcohol de weg opgingen.
Redactie REGIO8 | 2 november 2022 11:55 | Aangepast op 2 november 2022 11:55
De verkeerscontrole vond plaats op de parkeerplaats van Sportpark Zuid tussen 16.30 uur en 21.00 uur. Naast de politie, waren ook studenten van het Graafschap College hierbij betrokken. In totaal werden 125 bestuurders en hun voertuigen gecontroleerd. Daarbij zijn 36 boetes uitgeschreven, onder meer voor het gebruik van een mobiele telefoon achter het stuur en verlichting die niet goed werkte.

Naast de bekeuringen werden twee bestuurders betrapt op het gebruik van verboden middelen. Eén persoon reed onder invloed van drugs, terwijl een andere bestuurder teveel had gedronken. Hiervoor is proces-verbaal opgemaakt door de politie.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

Doetinchem|112Achterhoek|Politie|

Lees ook

Tientallen kinderen sleeën van de ‘hoogste berg van Doetinchem’

Golfen in de sneeuw is nogal lastig. In Doetinchem hadden ze daarom iets bedacht hoe er toch volop g...

Twee ongevallen met dezelfde auto in Dinxperlo

Kort na elkaar hebben zich vrijdag in Dinxperlo twee eenzijdige verkeersongevallen voorgedaan met de...

Hulpverleners bekogeld met vuurwerk tijdens oudejaarsnacht in Doetinchem

Er waren afgelopen oudejaarsdag grote zorgen over de openbare orde en veiligheid in Doetinchem. In d...

Auto volledig uitgebrand in Doetinchem door mogelijk brandstichting

Een geparkeerde auto is donderdagnacht in brand gevlogen in Doetinchem. De politie gaat uit van bran...

Vreugdevuur in Doetinchem zorgt voor tijdelijke verkeershinder

Een vreugdevuur heeft woensdagavond tijdelijk voor verkeershinder gezorgd in Doetinchem. Het vuur wa...

Persoon geslagen met stalen buis in Doetinchem

In de nacht van maandag op dinsdag is in Doetinchem een persoon geslagen met een stalen buis. Het sl...