Ulft, Nederland
Terug

Syriër met openstaande celstraf betrapt bij grenscontrole op A3

b0699364ae67c1b005b12dc316bcb0d6.jpg

Een 24-jarige man uit Syrië is in de nacht van donderdag op vrijdag aangehouden na een grenscontrole bij Emmerik. De man moet nog een gevangenisstraf van meer dan twee jaar uitzitten voor een geweldsdelict in Duitsland.

Redactie REGIO8 |
De Syriër was passagier van een touringcar die rond 02.15 uur door de politie aan de kant werd gezet op de snelweg A3. Op de rustplaats tussen Emmerik en Beek werd hij gecontroleerd, waarbij bleek dat de 24-jarige man in de politiedatabase stond. Er stond een arrestatiebevel tegen hem open vanwege een geweldsdelict waarbij een slachtoffer zwaar lichamelijk letsel opliep. Hij moet nog een gevangenisstraf van twee jaar en zes maanden uitzitten.

De Syrische man is daarop gearresteerd en overgebracht naar het politiebureau in de grensplaats Kleef. Later is de man verplaatst naar een gevangenis in Duitsland, waar hij aan het uitzitten van zijn celstraf kan beginnen.

Foto: REGIO8
5264ae4576717cb78860a0cc882d501f.jpg

Lees ook

Jeroen Berends0.jpg

Doetinchemse CDA-lijsttrekker Berends naar Het Grote Gemeentedebat

Lijsttrekker van het CDA Doetinchem Jeroen Berends is uitgenodigd voor Het Grote Gemeentedebat. Tijdens het debat gaat hij met lijsttrekkers uit andere landelijke gemeenten, zoals Amsterdam, Den Haag en Utrecht, in gesprek over de toekomst van gemeenten en de rol van de lokale politiek. Het debat wordt georganiseerd door de commissie Democratie en Debat, samen met Binnenlands Bestuur in Nieuwspoort Den Haag.

WhatsApp Image 2026-02-28 at 07.53.37.jpeg

Dodelijk ongeval door botsing op A18 bij Doetinchem

Op de A18 bij Doetinchem is zaterdagochtend 28 februari een persoon om het leven gekomen bij een verkeersongeval. Dat gebeurde op de rijbaan vanuit Wehl richting Doetinchem, ter hoogte van een viaduct.

WhatsApp Image 2026-02-27 at 16.38.57.jpeg

Kater bevrijd uit motor van auto in Doetinchem

Een kater heeft vrijdagmiddag vastgezeten onder de motorkap van een geparkeerde auto aan de Gasthuisstraat in Doetinchem. Het dier was tijdens een wandeling ontsnapt uit zijn tuigje en kroop het motorcompartiment in.

WhatsApp Image 2026-02-27 at 22.41.54.jpeg

De Graafschap in Maastricht niet voorbij MVV

De Graafschap is er in Zuid-Limburg niet in geslaagd om laagvlieger MVV over de knie te leggen. Het werd in De Geusselt in Maastricht 3-3. Omdat de achtervolgers ook punten lieten liggen, blijven de Superboeren nog wel op de derde plaats in de Keuken Kampioen Divisie staan.

AFL3 Bibi Ricardo0.jpg

De Platte Droom | Jonge Achterhoekers werken aan carrière

In de serie ‘De Platte Droom’ van REGIO8 en jongerenplatform Kalm An, volgen we jonge Achterhoekers met een duidelijk doel voor ogen, en hoe ze dit willen bereiken. In de derde en laatste aflevering volgen we Levi Lenting uit Didam en Bibi van Engen uit Doetinchem. Deze jongeren hebben beide de droom om stappen te zetten in hun carrière en werken hier hard voor.

WhatsApp Image 2026-02-27 at 15.37.01.jpeg

Van Pallandtbad Varsseveld weer open: ‘Negen weken verbouwen werd negen maanden’

Het Varsseveldse Van Pallandtbad is na maanden verbouwen weer open. De oorspronkelijke planning was om de klus in negen weken te klaren, dit werden uiteindelijk negen maanden. Van failliete aannemer tot lekke vloer, Optisport heeft bergen werk verzet om het zwembad weer te kunnen openen.