gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Sugababes, Chef'Special en Willeke Alberti op de  Zwarte Cross

e0bb6126ac01561f3062881cca1ff964.jpg

De organisatie van de Zwarte Cross heeft donderdag opnieuw een reeks artiesten toegevoegd aan de line-up. Ook Chef’Special, Sugababes en Willeke Alberti gaan het podium betreden.

Syb Boumeester |  | Aangepast op
‘De bezoeker krijgt met deze toevoeging een uiteenlopend programma voorgeschoteld’, vertelt de organisatie van de Zwarte Cross. In de een na laatste toevoeging aan de line-up zijn een aantal grote namen bekendgemaakt. Het Britse trio Sugababes is één van de opvallende nieuwe namen op de line-up, ze zijn onder andere bekend van de hits Push the Button en About You Now.

Ook heeft de Zwarte Cross enkele toppers van eigen bodem toegevoegd aan de lijst met artiesten. Zo staan Chef’Special, Willeke Alberti en de Nederpop All Stars dit jaar op het podium in Lichtenvoorde. In die laatste band zitten bekende namen als Nol Havens van VOF de Kunst en Erik Mesie van Toontje Lager.

De line-up van de Zwarte Cross is met 329 artiesten bijna compleet. In mei volgt de laatste aanvulling. Het festival vindt plaats op 17, 18, 19 en 20 juli in Lichtenvoorde.

Lees meer over:

Lees ook

arriva3.jpg

Treinverkeer van en naar Achterhoek gestremd op 29 en 30 april

Naast de werkzaamheden aan de IJsselbrug wordt het nog moeilijker voor Achterhoekers om naar Arnhem te reizen. Treinen rijden niet tussen Arnhem en Zevenaar op woensdag 29 april en donderdag 30 april. OV-aanbieder Arriva zet bussen in op dit traject.

9ac47c2d04bdcf808c5e335ffc64adb0.jpg

Een jaar na Koningsdag: wat heeft het bezoek van de Oranjes Doetinchem gebracht?

Toen de Koninklijke familie neerstreek in de Achterhoek voor de nationale viering van Koningsdag 2025, stond Doetinchem volop in de nationale én internationale schijnwerpers. De stad kleurde oranje door tienduizenden bezoekers, terwijl miljoenen mensen via televisie en online meekeken. Een jaar later rijst de vraag: wat heeft dat grote feest de stad daadwerkelijk opgeleverd?

Rondé

Zwarte Cross line-up uitgebreid: internationale acts en opvallende namen

De organisatie van de Zwarte Cross heeft donderdag een lijst met nieuwe namen bekendgemaakt. Onder andere RONDÉ, de Duitse zanger Heino en het Britse Razorlight vullen het programma aan.

Gitaar.jpg

DRU poppodium en Luxor Live geven Achterhoekse band flinke duw richting doorbraak

Het Ulftse DRU poppodium en Luxor Live uit Arnhem zijn opzoek naar een Achterhoekse band of muziekgroep om een gigantische springplank te geven. Eén gelukkige act wordt een jaar lang intensief begeleid en krijgt zo de kans om ook buiten de regio door te breken. Het project draagt de naam The Launch Achterhoek, een verwijzing naar The Launch dat in Arnhem al goed loopt als project.

gracam Training30.jpg

Dijkhuizen wil oogsten in eigen huis: ‘Belangrijkste wedstrijd van het seizoen'

In het laatste competitieduel in eigen huis kan De Graafschap vrijdagavond definitief de vierde plaats in de eerste divisie veiligstellen. Wordt er gewonnen van het al gepromoveerde SC Cambuur van Henk de Jong, dan slaan de Superboeren de eerste ronde van de play-offs over.

Schermafbeelding 2026-04-16 130208.png

Chauffeur voelt zich onwel en botst met vrachtwagen tegen boom in Westendorp

Bij een eenzijdig ongeval op de N818 in Westendorp is een vrachtwagen hard tegen een boom gebotst. De chauffeur wilde zijn voertuig parkeren nadat hij zich niet lekker voelde, maar kwam vervolgens tegen de boom tot stilstand.