Ulft, Netherlands

Steegje in centrum van Doetinchem dit najaar dicht

Een gedeelte van de Hoopensteeg in het centrum van Doetinchem wordt binnenkort afgesloten. Gebruikers van de steeg voelen zich onveilig en dat wil de gemeente nu aanpakken.
Serena Speet | 10 oktober 2022 16:42 | Aangepast op 10 oktober 2022 16:42
Het gaat om het gedeelte van het weggetje dat loopt richting het Simonsplein en afbuigt richting de Hamburgerstraat in de binnenstad. Wanneer de afsluiting ingaat is nog niet bekend. De gemeente wil eerst aanwonenden en bedrijven op de hoogte brengen, maar koers wel op dit najaar. Het gedeelte tussen de Boliestraat en de Hamburgstraat blijft wel open.

Aanwonenden en medewerkers van de aanliggende bedrijven kunnen wel gebruik blijven maken van het steegje. Volgens de gemeente moet de steeg veranderd worden wegens het beperkte zicht, waardoor mensen zich onveilig voelen.

Foto: REGIO8

Lees ook

Amphion Theater voor tiende keer genomineerd als Theater van het Jaar

Amphion Theater in Doetinchem is genomineerd voor Theater van het Jaar 2025. Het is de tiende keer d...

RegioExpres tussen Arnhem en Doetinchem laat langer op zich wachten

De komst van de RegioExpres in de Achterhoek loopt vertraging op. De snelle trein tussen Arnhem, Doe...

EOD ingeschakeld na vondst verdacht pakket in Doetinchem

De Explosieven Opruimingsdienst Defensie (EOD) is in de nacht van maandag op dinsdag opgeroepen na d...

Na verlies van dochter Nanouk blijft Susanne voor haar vechten: 'Ik wil dat mensen haar zien zoals ik haar zag'

Na maanden van voorbereiden, schrijven en het opnieuw doorleven van haar verdriet, had dinsdag 25 no...

Teleurstelling en verwarring bij Superboeren na ME-ingreep in Arnhem: ‘Een collectieve straf’

Wat een memorabele voetbalavond in Arnhem had moeten worden, liep voor honderden supporters van De G...

Vier auto’s betrokken bij kettingbotsing Doetinchem

Vier auto’s waren woensdag aan het eind van de middag betrokken bij kettingbotsing op de Terborgsewe...