Ulft, Netherlands

Scooterrijder aangereden tussen Doetinchem en Braamt

Een scooterrijder is dinsdagmiddag aangereden op de weg van Doetinchem naar Braamt. Een automobiliste wilde afslaan, maar zag daarbij de gemotoriseerde tweewieler over het hoofd.
Redactie REGIO8 | 6 juni 2023 15:25 | Aangepast op 6 juni 2023 15:25
Het ongeval gebeurde iets voor 14.30 uur op de Doetinchemseweg. De automobiliste reed vanuit Doetinchem in de richting van Braamt en wilde afslaan naar de Waalseweg. Ze liet een aantal tegemoetkomende bestuurders voor, maar besloot voor een vrachtwagen af te slaan. Ze had echter niet in de gaten dat er nog een scooterrijder reed, waardoor ze in botsing kwamen.

Een ambulance kwam ter plaatse, maar niemand hoefde mee naar het ziekenhuis. De bumper van de auto is door de politie provisorisch vastgemaakt, zodat de automobiliste naar huis kon rijden. De scooter is bij een nabijgelegen boerderij gestald en wordt later opgehaald. Het verkeer op de Doetinchemseweg ondervond enige hinder van het ongeval.

Foto: 112achterhoek-nieuws.nl

Lees meer over:

Doetinchem|112Achterhoek|Braamt|

Meest gelezen

Jonge ondernemers Julia en Quinten stappen in Café Baan in Geesteren

Remco Geurts | Hidde Vinkenvleugel | 28 sep 2023 11:07

Tranen bij afscheid van geliefde marktkoopman in 's-Heerenberg

Jasper Hazelaar | Nick Hermsen | 28 sep 2023 16:59

Lees ook

Stankoverlast in Liemers door stalbrand in Duitse grensplaats Kleef

Inwoners van de Liemers hebben maandagochtend een grote stalbrand kunnen ruiken die over de grens wo...

Hagelnieuw busje volledig uitgebrand bij Groenlo, flinke overlast voor verkeer

Een volgens de bestuurder pasgekocht busje is maandagochtend bij Groenlo tijdens het rijden in brand...

Flinke verkeerschaos na botsing op N318 bij Winterswijk

Drie automobilisten zijn vrijdagmiddag betrokken geraakt bij een aanrijding op de weg van Winterswij...

Alsnog onderzoek naar woongemeenschap voor asielzoekers in Doetinchem

De gemeenteraad van Doetinchem heeft alsnog ingestemd met een haalbaarheidsonderzoek naar een woonge...

Automobilist gewond nadat hij de berm in schiet bij Hummelo

Een automobilist uit Twello is vrijdagochtend in de berm terechtgekomen nabij Hummelo. Hij is onder ...

Doetinchem dichtbij proef van twee jaar met cameratoezicht in de binnenstad

Een ruime meerderheid van de gemeenteraad in Doetinchem steunt het idee om een proef van twee jaar t...