Ulft, Netherlands

Schuur achter woning in vlammen opgegaan in Silvolde

Een schuur achter een woning aan de Prins Bernhardstraat in Silvolde is dinsdagavond in vlammen opgegaan. Bij de brand is niemand gewond geraakt.
Viggo Zweverink | 18 oktober 2023 09:31 | Aangepast op 18 oktober 2023 09:31
De brand ontstond rond 21.15 uur in een schuur achter een woning. Toen de brandweer met twee bluswagens ter plaatste kwam, stond de schuur al volledig in brand. Over de oorzaak van de brand kan de bevelvoerder van de brandweer niks zeggen, wel geeft ze aan dat er elektrische fietsen in de schuur stonden. Of de fietsen verband houden met de brand is onbekend.

De eigenaar geeft aan dat hij de schuur twee weken geleden heeft geplaatst en dat hij bezig was met het opknappen. Volgens de brandweer kan de schuur als verloren worden beschouwd. Bij de brand zijn geen gewonden gevallen.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Meest gelezen

Twee ongevallen met dezelfde auto in Dinxperlo

Redactie REGIO8 | 2 jan 2026 12:07

Lees ook

Botsing met meerdere voertuigen op berucht kruispunt bij Hengelo

Bij een botsing in Hengelo zijn dinsdagochtend geen gewonden gevallen. Wel is er een flinke verkeers...

Hulpverleners bekogeld met vuurwerk tijdens oudejaarsnacht in Doetinchem

Er waren afgelopen oudejaarsdag grote zorgen over de openbare orde en veiligheid in Doetinchem. In d...

Minderjarige zwaargewond na vuurwerkongeval in Lichtenvoorde

Een minderjarig persoon is woensdagavond in Lichtenvoorde zwaargewond geraakt. Het slachtoffer is me...

Auto volledig uitgebrand in Doetinchem door mogelijk brandstichting

Een geparkeerde auto is donderdagnacht in brand gevlogen in Doetinchem. De politie gaat uit van bran...

Vreugdevuur in Doetinchem zorgt voor tijdelijke verkeershinder

Een vreugdevuur heeft woensdagavond tijdelijk voor verkeershinder gezorgd in Doetinchem. Het vuur wa...

Veel rook bij brand in schuur in Aalten

In een schuur aan de Bodendijk in Aalten is in de nacht van woensdag op donderdag brand ontstaan. De...