Ulft, Netherlands

Schuur achter woning in vlammen opgegaan in Silvolde

Een schuur achter een woning aan de Prins Bernhardstraat in Silvolde is dinsdagavond in vlammen opgegaan. Bij de brand is niemand gewond geraakt.
Viggo Zweverink | 18 oktober 2023 09:31 | Aangepast op 18 oktober 2023 09:31
De brand ontstond rond 21.15 uur in een schuur achter een woning. Toen de brandweer met twee bluswagens ter plaatste kwam, stond de schuur al volledig in brand. Over de oorzaak van de brand kan de bevelvoerder van de brandweer niks zeggen, wel geeft ze aan dat er elektrische fietsen in de schuur stonden. Of de fietsen verband houden met de brand is onbekend.

De eigenaar geeft aan dat hij de schuur twee weken geleden heeft geplaatst en dat hij bezig was met het opknappen. Volgens de brandweer kan de schuur als verloren worden beschouwd. Bij de brand zijn geen gewonden gevallen.

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl

Lees ook

Auto raakt meerdere bomen bij Haarlo: brandweer bevrijdt bestuurder

Een bestuurder is dinsdagavond gewond geraakt nadat hij met zijn voertuig meerdere bomen raakte op d...

Motorrijder botst op boom in buitengebied Winterswijk

Een motorrijder is dinsdagmiddag frontaal op een boom gebotst in het buitengebied van Winterswijk. D...

Slijpwerkzaamheden zorgen voor hooibrand op boerderij Ruurlo

Slijpwerkzaamheden hebben maandagmiddag een hooibrand veroorzaakt op een boerderij aan de Modijk in ...

Fotograaf zakt weg in de modder Winterswijk, brandweer redt hem

Een middagje foto’s maken liep voor een fotograaf in Winterswijk anders af dan verwacht. Toen hij kl...

Vrachtwagen belandt in sloot in buitengebied Groenlo

Een chauffeur is woensdagochtend met zijn vrachtwagen in een sloot terechtgekomen in het buitengebie...

Bestuurder overleden na eenzijdig ongeval nabij Doetinchem

Een automobilist is maandagmiddag overleden na een ernstig ongeval in het buitengebied van Doetinche...