Ulft, Netherlands

Reudinkbrug in Lochem wordt afgesloten voor autoverkeer

Foto: REGIO8
De Reudinkbrug in Lochem is vanaf donderdag 15 februari afgesloten voor gemotoriseerd verkeer. Het is de eerste stap die de gemeente zet in het volledig afsluiten van de brug, die waarschijnlijk in maart gesloopt wordt.
Viggo Zweverink | 12 februari 2024 14:22 | Aangepast op 12 februari 2024 14:22
De sloop van de Reudinkbrug is onderdeel van een groter verkeersplan. De brug wordt afgesloten voor autoverkeer zodat er meer duidelijkheid en veiligheid voor verkeer komt. "De situatie zoals die nu is levert steeds meer vraagtekens op bij verkeersdeelnemers", laat wethouder Ria Leliveld weten. "Wel mogen (brom)fietsers en wandelaars nog tijdelijk over de brug heen. Totdat de sloop begint."

Autoverkeer wordt vanaf 15 februari omgeleid via de Kwinkweerd. Op dit moment werken Liander, KPN en Vitens nog aan het verleggen van kabels en leidingen onder de Graaf Ottoweg en de Reudinkbrug. Nadat de werkzaamheden zijn afgerond, krijgt de aannemer groen licht voor de sloop van de brug. De brug zal dan afgesloten zijn voor al het verkeer.

Lees meer over:

Brug|Lochem|Werkzaamheden|

Lees ook

Maartje van Huijstee verruilt filmset voor ruwe zee op zeilboot

Ze wilde er even tussenuit. Maartje van Huijstee (31) uit Lochem, freelance assistent-productieleide...

De cassettebandjesfabriek in Lochem maakte al honderdduizenden bandjes

Bij de Bandjesfabriek in Lochem is het nostalgie alom. Het Achterhoekse bedrijf is de enige cassette...

Nieuwe datum voor invaren Nettelhorsterbrug in Lochem

De provincie Gelderland heeft een nieuwe datum voor het invaren van de Nettelhorsterbrug in Lochem b...

Organisatie Tractorpulling Lochem kijkt terug op geslaagde jubileumeditie

De organisatie van Tractorpulling Lochem blikt terug op een geslaagde jubileumeditie. Afgelopen week...

N825 tussen Lochem en Borculo tot december afgesloten

De Nettelhorsterweg (N825) tussen Lochem en Borculo is vanaf maandag 18 augustus voor een groot gede...

Woningbouw Lochem-Oost opmaat naar 40.000 inwoners in 2040

De gemeente Lochem wil in 2040 met zo’n 10.000 nieuwkomers doorgroeien naar 40.000 inwoners. Een amb...