gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Promotiekoorts bij de bakker in Didam

7cac52e8aa3416d130086439bf16adfc.jpg

In de bakkerij van Paul Berntsen is de promotiekoorts goed te voelen in aanloop naar het promotieduel van De Graafschap. Aan het assortiment van de bakker zijn Superboerenbollen en tompoucen toegevoegd.

Tim Rondeel |

''De Graafschap-tompoucen en Superboerenbollen moeten we de hele tijd aanvullen. Die vliegen weg nu,'' laat Berntsen weten. ''Het is eigenlijk Moederdag dit weekend maar vandaag ligt eerst de aandacht volledig bij De Graafschap.'' Ook met de voorkeuren van de trainer van De Graafschap is rekening gehouden: ''Mike Snoei is hier al jaren vaste klant en is dol op tompoucen, dat weet ik toevallig'', vertelt de bakker. ''Dus hebben we De Graafschap-tompoucen gemaakt en die zijn gewoon Snoei-lekker.'' Ook de klanten van de Berntsen wisten het blauw witte assortiment te vinden. ''Ik wist dat ze het hadden, dus ik dacht ik haal er wat", laat een klant weten. ''Dan heb ik ook nog wat om weg te geven.''

De bakker is overtuigd van een goed resultaat van de Superboeren: ''Als we gewoon ons normale elftal hebben en we knappen er flink op dan mag dat geen probleem zijn.'' Ook de klanten van Berntsen zijn hoopvol op een goede afloop in Amsterdam. ''Ik zeg een moeilijke pot, maar ik denk wel dat ze winnen.'' Ondertussen loopt de spanning hoog op in de bakkerij: ''Laat het nou maar zo gauw mogelijk acht uur worden dan kunnen we eraan beginnen'', besluit de bakker.

Foto: REGIO8

Lees ook

Scherm­afbeelding 2026-05-16 om 11.16.23.png

Achterhoek middelpunt van touwtrekwereld

Zweet, brute kracht en pure passie in de Achterhoek. Beltrum is dit weekend het middelpunt van de touwtrekwereld. Touwtrekvereniging VIOS Bison organiseert namelijk een groot internationaal toernooi. Deelnemers van 178 verschillende teams komen vanuit alle windstreken naar sportpark De Sonders om de titel van touwtrekmeester te winnen.

WhatsApp Image 2026-05-13 at 12.57.29 (1).jpeg

Al meer dan kwart eeuw leeft Paul Rabelink voor Sterkste Man: 'De Achterhoek draagt dit evenement’

Wat begon als een eenmalige promotie voor zijn sportschool is inmiddels uitgegroeid tot meerdere evenementen van formaat. Al 26 jaar zet Paul Rabelink zich met ziel en zaligheid in voor de Sterkste Man. Komende zaterdag organiseert hij weer een halve finale van het krachtpatsersevenement bij de DRU in Ulft.

NOrmaal30.png

Normaal terug in Lochem: Hemelvaartsdag vol rock en regen!

Hemelvaartsdag, voor veel Anhangers een dag die rood omcirkeld staat in de agenda. En ook dit jaar keerde de band terug naar de plek waar in 1975 hun bekendheid begon: het openluchttheater in Lochem. Ondanks stevige regenbuien werd er ouderwets gehøkt. Bijzonder was het zeker want het was de eerste en mogelijk ook enige keer dat de band in 2026 samen op het podium stond.

BLUR TOLDIJK.jpg

Brand in schuur aan Zutphen-Emmeriksweg in Toldijk

Bij een schuur aan de Zutphen-Emmeriksweg in Toldijk is vrijdagmiddag brand uitgebroken. Hoe het vuur kon ontstaan en hoe groot de schade is, is nog niet bekend.

Rob01.jpeg

Achterhoekse opa gered uit Frans ravijn dankzij optreden van kleinzoons: 'Ik ben supertrots op ze'

Wat voor de 69-jarige Rob Schoonbeek uit Laag-Keppel een prachtige vakantie in Zuid-Frankrijk had moeten worden, eindigde op 23 april in een regelrechte nachtmerrie. Tijdens een natuurwandeling met zijn kleinzoons viel hij tien meter een ravijn in en moest hij met een helikopter worden gered. Inmiddels is hij weer terug in Nederland en blikt hij terug op de dag van het ongeluk.

dieperink0.jpg

Achterhoekse scheidsrechter Dieperink niet naar WK na aanhouding in Engeland

Rob Dieperink uit Borculo komt niet in actie als videoscheidsrechter (VAR) op het WK, omdat hij vorige maand in Engeland is aangehouden. Volgens De Telegraaf is dat op verdenking van aanranding van een minderjarige jongen.