gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Politieachtervolging eindigt met ongeval in Rekken, Aaltenaar (46) overleden

1191be8995031c31305fa48365d9d9fd.jpg

Bij een politieachtervolging in Rekken is dinsdagavond een 46-jarige man uit Aalten om het leven gekomen. In het voertuig werden een boksbeugel en een vuurwapen aangetroffen.

Redactie REGIO8 |  | Aangepast op
Bij een politieachtervolging in Rekken is dinsdagavond een 46-jarige man uit Aalten om het leven gekomen. In het voertuig werden een boksbeugel en een vuurwapen aangetroffen.

Het ongeval gebeurde rond 17.45 uur op de Rekkenseweg. De man was op de vlucht geslagen nadat zijn voertuig werd gecontroleerd door de politie. Het is niet bekend waar de achtervolging begon en waar de controle is uitgevoerd. Twee andere inzittenden raakten gewond en zijn met de ter plaatse gekomen ambulances naar het ziekenhuis gebracht.

Meerdere ambulances werden naar het ongeval gestuurd. De Rekkenseweg is tijdelijk afgesloten geweest. De politie laat weten een onderzoek te zijn begonnen naar het ongeval.

Lees ook

TedKok10.jpg

Didammer Ted Kok toch door als wethouder

Hij had aangekondigd iets anders te gaan doen na 32 jaar wethouderschap. Maar van zijn aangekondigde pensioen komt niets terecht. Ted Kok laat Aalten achter zich en wordt wethouder in Westervoort voor Wij Westervoort. Deze partij gaat de komende jaren een coalitie vormen met GroenLinks-PvdA.

e248070d-9753-4a79-ab12-91415a01a44b.jpg

Grote brand bij meubelfabriek in Borculo

Bij een meubelfabriek in Borculo is donderdagmiddag een grote brand ontstaan. De brandweer is met meerdere eenheden ter plaatste.

De Belevenis0.jpg

Geen lichtjesfestijn 'De Belevenis' in Engbergen dit jaar

Voorlopig komt er geen nieuwe editie van De Belevenis in Gendringen. De organisatie laat via een bericht op Facebook weten dat er in 2026 geen editie van de lichtjesroute plaatsvindt in natuurgebied Engbergen. Het is echter niet zo dat de stekker uit het evenement is getrokken.

Wiersse20.jpg

Zuivelfabriek De Wiersse bij Vorden voorgedragen als monument

De voormalige zuivelfabriek op landgoed De Wiersse in Vorden is door het college van burgemeester en wethouders van Bronckhorst voorgedragen als gemeentelijk monument. Het gaat om het fabriekspand aan de Zuivelweg, de bijbehorende paardenschuur en de karakteristieke schoorsteen.

04 slingeland ziekenhuis0.png

Slingeland Ziekenhuis Doetinchem vreest dat regionale zorg verdwijnt door strenge normen

Complexe behandelingen bij kanker en vaatziekten worden steeds vaker alleen nog uitgevoerd in ziekenhuizen die deze ingrepen vaak doen. Haalt een ziekenhuis de vastgestelde norm niet, dan mag het die zorg niet meer aanbieden. Ook niet als de kwaliteit van de zorg goed is. Het Slingeland Ziekenhuis in Doetinchem vreest dat regionale ziekenhuizen daardoor kwalitatieve zorg kunnen kwijtraken.

WhatsApp Image 2026-04-22 at 16.30.36.jpeg

Dwars deur Zelhem in recordtijd uitverkocht: 'We waren stomverbaasd'

De editie van Dwars deur Zelhem op 8 mei is dit jaar in razendsnel tempo uitverkocht. Binnen vijftig minuten waren alle 800 startbewijzen verkocht, tot grote verbazing van de organisatie.