Ulft, Netherlands

Politieachtervolging eindigt met ongeval in Rekken, Aaltenaar (46) overleden

Foto: 112Achterhoek-nieuws.nl
Bij een politieachtervolging in Rekken is dinsdagavond een 46-jarige man uit Aalten om het leven gekomen. In het voertuig werden een boksbeugel en een vuurwapen aangetroffen.
Redactie REGIO8 | 1 januari 2025 10:42 | Aangepast op 1 januari 2025 10:42
Bij een politieachtervolging in Rekken is dinsdagavond een 46-jarige man uit Aalten om het leven gekomen. In het voertuig werden een boksbeugel en een vuurwapen aangetroffen.

Het ongeval gebeurde rond 17.45 uur op de Rekkenseweg. De man was op de vlucht geslagen nadat zijn voertuig werd gecontroleerd door de politie. Het is niet bekend waar de achtervolging begon en waar de controle is uitgevoerd. Twee andere inzittenden raakten gewond en zijn met de ter plaatse gekomen ambulances naar het ziekenhuis gebracht.

Meerdere ambulances werden naar het ongeval gestuurd. De Rekkenseweg is tijdelijk afgesloten geweest. De politie laat weten een onderzoek te zijn begonnen naar het ongeval.

Lees ook

Fietser gewond na aanrijding op kruising in Bredevoort

Een fietser is woensdagochtend gewond geraakt bij een aanrijding met een automobilist in Bredevoort....

Automobilist schiet over sloot in Vorden en belandt in bosjes

Bij een eenzijdig ongeval in Vorden is donderdagmiddag een automobilist met zijn voertuig in een bos...

Automobilist eindigt met sportwagen in sloot bij Gendringen

Een automobilist is woensdagmiddag met zijn auto op de kop in een sloot in het buitengebied van Gend...

Brand in garagebox in Doetinchem, vermoeden van brandstichting

De brandweer is zondagmiddag met meerdere eenheden uitgerukt voor een uitslaande brand in een garage...

Persoon gewond na ernstig ongeval op manege in Aalten

Een persoon is zaterdag ernstig gewond geraakt bij een ongeval op een manege in Aalten. Er kwam een ...

Fietser gewond na eenzijdig ongeval in Terborg

Een fietser is donderdagavond gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval in Terborg. Er werd in eerste...