Ulft, Netherlands

Politie zoekt getuigen van beroving Doetinchem zaterdagochtend

Foto: REGIO8
De politie Achterhoek-West is op zoek naar getuigen van een beroving in Doetinchem. Deze vond plaats op zaterdagochtend 9 augustus. Wat er precies is buitgemaakt laat de politie niet weten.
Caitlin Sturris | 12 augustus 2025 11:16 | Aangepast op 12 augustus 2025 11:16
Het ging die bewuste zaterdagochtend tussen 09.00 uur en 09.30 uur mis in het park aan de Swammerdamlaan, in de buurt Overstegen-Oost. De politie laat weten dat er mogelijke getuigen op het oog zijn en roept deze op zich te melden. ‘Mogelijk zou een man die de hond aan het uitlaten was iets hebben gezien’, laat de politie via sociale media weten.

Mensen die iets hebben gezien kunnen bellen om informatie te delen. Dit kan naar 0900-8844 met als referentienummer 2025379582.

Lees meer over:

Doetinchem|Politie|

Lees ook

Gelderland zoekt locatie voor nieuw hoogspanningsstation in de Achterhoek

In navolging van landelijk netbeheerder TenneT, heeft Provincie Gelderland ook plannen gepresenteerd...

Tientallen kinderen sleeën van de ‘hoogste berg van Doetinchem’

Golfen in de sneeuw is nogal lastig. In Doetinchem hadden ze daarom iets bedacht hoe er toch volop g...

Hulpverleners bekogeld met vuurwerk tijdens oudejaarsnacht in Doetinchem

Er waren afgelopen oudejaarsdag grote zorgen over de openbare orde en veiligheid in Doetinchem. In d...

Auto volledig uitgebrand in Doetinchem door mogelijk brandstichting

Een geparkeerde auto is donderdagnacht in brand gevlogen in Doetinchem. De politie gaat uit van bran...

Vreugdevuur in Doetinchem zorgt voor tijdelijke verkeershinder

Een vreugdevuur heeft woensdagavond tijdelijk voor verkeershinder gezorgd in Doetinchem. Het vuur wa...

Persoon geslagen met stalen buis in Doetinchem

In de nacht van maandag op dinsdag is in Doetinchem een persoon geslagen met een stalen buis. Het sl...