Ulft, Nederland
Terug

Piraten Power Hour beleven 'hun liefste wens' op de Zwarte Cross

5bf7baf844a60a23dec704f6a5fb9ee9.jpg

De Paladijns zongen het in 1982 maar het zijn de mannen van Piraten Power Hour die hem echt beleven: Hun liefste wens. Donderdagmiddag stonden zij in een kolkende Megatent op de Zwarte Cross.

Bart Sollman |  | Aangepast op
"We moesten nog beginnen, maar ik stond echt al met tranen in mijn ogen te wachten. Niet normaal", zegt Danny Blom, één van de twee heren van de formatie. "Donders, donders, donders. Echt absoluut een groot feest", aldus Hermen Schomaker, de andere piraat. Vorig jaar stonden ze ook al eens op de Zwarte Cross. Binnen mum van tijd stroomde de agenda toen vol. Schomaker: "Na vorige editie hebben we echt tientallen boekingen gehad."

Blom is naast artiest, ook vaste bezoeker van het festival. Ook dit jaar staat hij op de camping: "Dat maakt het extra mooi, ik krijg een hele hoop gratis bier als ze weten dat ik in de Megatent opgetreden heb." Die tent heeft volgens de heren iets magisch. "We staan door het hele land, we vertrekken binnenkort zelfs naar Mallorca. Aan de Megatent kan echter geen enkel optreden tippen", zegt Schomaker.

Zaterdag mag het Piraten Power Hour nog een keer optreden, dan staan ze in de Loco Arena op de crossbaan.

Lees ook

sHeerenbergExplosiegevaar0.png

Onderzoek in woning Krokusstraat nu afgerond, bewoner zit nog vast

Het onderzoek in een woning in de Krokusstraat in ’s-Heerenberg is afgerond. De politie heeft laten weten dat er wapens en andere materialen in beslag zijn genomen, en dat deze verder worden onderzocht. De verdachte, de 49-jarige bewoner, zit nog vast.

WhatsApp Image 2026-02-03 at 15.51.36.jpeg

De Graafschap krijgt boete en speelt tegen Jong PSV zonder uitpubliek

De tuchtcommissie betaald voetbal van de KNVB heeft De Graafschap een geldboete opgelegd van 5.000 euro, waarvan de helft voorwaardelijk, en één uitduel zonder publiek voor het afsteken van vuurwerk rondom bekerwedstrijd tegen G.V.V.V. Hierdoor speelt de club de uitwedstrijd tegen Jong PSV (op vrijdag 13 februari) zonder eigen supporters.

Wielrenshirts20.jpg

Vordense wielershirt-verzamelaar deelt zijn passie met voorbijgangers: 'Ik heb zo'n 600 shirts'

Lance Armstrong, Fabian Cancellara, maar ook lokale helden zoals Annemiek van Vleuten en Koen Bouwman. Tientallen wielershirts pronken de komende weken in de etalage van het voormalige VVV-pand in de Dorpsstraat in Vorden. Tenues van olympisch kampioenen en Achterhoekse iconen zijn door de fervente verzamelaar Peter Nijenhuis uit Vorden uitgestald, zodat hij zijn passie kan delen met het publiek.

brandborculo3.jpg

Make-upspiegel veroorzaakt bijna 'nachtmerrie' in Borculo

Vrijdag 31 januari ontving de Brandweer Borculo een bericht van een ‘geëmotioneerde’ inwoner van haar verzorgingsgebied. Bij thuiskomst had ze een brandlucht geroken en na onderzoek ontdekte ze dat de bank brandplekken had.

sHeerenbergExplosiegevaar0.png

Rust nog altijd niet terug in de Krokusstraat in 's-Heerenberg

Na een aanhouding op zondag en grootschalig onderzoek op maandag waarbij bewoners hun huis moesten verlaten is de rust nog niet wedergekeerd in de Krokusstraat in ‘s-Heerenberg. De politie zet het onderzoek vandaag voort in de straat en zegt dat het de verwachting is dat het vandaag ter plaatse wordt afgerond, maar kan nieuwe ontruimingen niet uitsluiten.

Nolan&NilsGraafschap.jpg

De Graafschap huurt versterking voor spitsenpositie en rechtsback

De Graafschap heeft twee nieuwe spelers weten te strikken. De 20-jarige aanvaller Nils Eggens komt op huurbasis over van FC Groningen en heeft getekend tot het einde van het seizoen. De 21-jarige verdediger Nolan Martens komt ook op huurbasis over van Excelsior Rotterdam en tekent ook tot het einde van het seizoen.