gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Pincvision uit Doetinchem is in luwte grote speler voor multinationals geworden

a518ce3168344519ae81a78483a1a436

Waar menig inwoner van Doetinchem onwetend langs het gebouw van Pincvision komt, weet staatssecretaris Aukje de Vries van Douane héél goed waar ze maandag op werkbezoek gaat. "Het is een prachtig bedrijf, in het mooie Doetinchem", zegt De Vries.

Domien Esselink | Michiel Eberwijn |
Pincvision biedt plek aan 65 vaste werknemers, zoals dataspecialisten, en huurt ook nog eens zo'n twintig freelancers in. Liefst 147 multiinationals zijn klant bij het Doetinchemse bedrijf, alsmede ruim 7.500 bedrijven in het MKB. "En daar zijn we hartstikke trots op", zegt Rob Holtslag, mede-directeur. Maar wat doet Pincvision eigenlijk? "Pinc staat voor people in compliance en dat betekent dat mensen die over de grenzen zaken willen doen, dat zorgeloos kunnen doen", zegt Holtslag. "Neem een land als Italië, als een bedrijf wil importeren naar Italië, dan krijg je met 1273 regels te maken op het gebied van wet- en regelgeving. Wij beschikken over alle data daarover in elk land."

Edo Bosga is, twintig jaar geleden, de grondlegger van Pincivsion. "We zijn begonnen met hele grote bedrijven en zijn daarna naar beneden gegaan om ook het MKB te helpen", zegt Bosga. "We staan voor een persoonlijke benadering van de klanten." Bosga had voor de staatssecretaris een bijzonder geschenk: een boek over belastingen uit de eerste helft van de vorige eeuw: "Het is een studieboek van mijn vader en dat leek we een passend cadeau." Krijgt het boek een plekje op het nachtkastje van de staatssecretaris? De Vries, lachend: "Nee, daar liggen andere boeken, maar het krijgt wel een plek in mijn werkkamer."

Foto: REGIO8

Lees ook

WhatsApp Image 2026-08-29 at 20.05.41

De Graafschap wacht nog steeds op eerste zege

De Graafschap is er zaterdag niet in geslaagd om de eerste overwinning van het seizoen te behalen. Het kwam vlak voor rust terug in de wedstrijd tegen Almere City FC (1-1), maar vergat na de thee om de voorsprong te nemen en werd daarna door de Flevolanders hard aangepakt: 1-4.

WhatsApp Image 2026-08-27 at 07.59.34

Na anderhalf jaar voorbereiding is Zelhem bijna klaar voor WK Trial

Nog één week wachten en dan strijkt de internationale trialwereld neer bij de voormalige vuilnisbult in Zelhem. Tientallen motorrijders laten op 4, 5 en 6 september hun behendigheid zien tijdens de Nederlandse ronde van het WK Trial. Achter de schermen wordt ondertussen de laatste hand gelegd aan het parcours. Kartrekker Dick Bulten kijkt met trots naar het resultaat van ruim anderhalf jaar voorbereiding.

b9a260de-a153-3112-9de8-41acd48ae6fc

Man (68) aangehouden nadat video van potloodventer viral gaat

De politie heeft een 68-jarige man uit Montferland aangehouden die in beeld kwam nadat Valerie tijdens een wandeling begin augustus werd achtervolgd door een potloodventer. De man is gehoord en wordt verdacht van schennispleging.

GRAALM0

De Graafschap op jacht naar broodnodige punten tegen Almere City

De Graafschap is na een moeizame seizoensstart dringend op zoek naar punten. Na slechts één punt uit de eerste drie wedstrijden moet het zaterdagavond op de eigen Vijverberg beter tegen Almere City. Verdediger Thomas Kok kan de Superboeren daarbij weer helpen. De 28-jarige Brabander vertrok afgelopen zomer nog uit Doetinchem, maar keerde deze week verrassend terug.

DSC02743

De Graafschap Onder-21 versterkt zich met Feyenoorder Ringeling

De Graafschap heeft de selectie van Onder-21 versterkt met de 20-jarige Sam Ringeling. De centrale verdediger komt transfervrij over van Feyenoord en sluit per direct aan bij het opleidingsteam van de Doetinchemmers.

Wielrennen234

Ronde van Ulft en Ronde van de Achterhoek slaan handen ineen: 'Ideaalplaatje'

De Ronde van de Achterhoek en de Ronde van Ulft slaan dit jaar de handen ineen. Komende zondag komen de wielerfans volop aan hun trekken in Ulft. De regionale ronde profiteert onder meer van de lokale contacten, terwijl de Ulftse organisatie kan meeliften op de vergunning en faciliteiten van de grotere koers. Voor de Ronde van Ulft betekent de samenwerking bovendien een aantal veranderingen.