Ulft, Netherlands

Persoon gewond na bedrijfsongeval in Doetinchem

Foto: 112Achtehoek-nieuws.nl
Een persoon is maandagmiddag gewond geraakt bij een bedrijfsongeval in Doetinchem. De hulpdiensten rukten massaal uit, ook kwam er een traumahelikopter ter plaatse.
Redactie REGIO8 | 17 juni 2024 13:51 | Aangepast op 17 juni 2024 13:51
Het ongeval gebeurde net na de middag in een bedrijf aan de Houtmolenstraat in Doetinchem. Meerdere politiewagens en ambulances kwamen naar het bedrijventerrein Keppelseweg. Ook werd er een traumahelikopter opgeroepen, deze landde op een naastgelegen veld. De trauma-artsen hebben de ambulancemedewerkers ondersteuning geboden.

Het slachtoffer is met spoed per ambulance naar het ziekenhuis in Nijmegen gebracht. De trauma-arts is met de helikopter mee teruggevlogen. Naar het ongeval en de exacte toedracht wordt nog onderzoek gedaan door de Arbeidsinspectie.

Lees ook

Aanrijding op de Doetinchemseweg in Zelhem: twee auto's zwaar beschadigd

Twee auto’s zijn donderdagavond rond 17.15 uur op elkaar gebotst op de kruising van de Doetinchemsew...

Brandweer haalt passagier in rolstoel uit vastgelopen taxibusje

De brandweer heeft maandagavond in Doetinchem een passagier in een rolstoel uit een taxibusje moeten...

Bestuurder gewond bij kop-staartaanrijding op A18

Bij een ongeval op de A18 tussen Doetinchem en Varsseveld is woensdagmiddag een persoon gewond geraa...

Politieauto knalt tegen verkeersinstallatie in Doetinchem

Een politieauto is dinsdagavond betrokken geraakt bij een ongeval in Doetinchem. De politie was met ...

Achterhoekse ‘hoornaarsjacht’ in de herfst: ‘Nu is het juist zo handig’

De opkomst van de Aziatische hoornaar blijft een groot probleem in de Achterhoek. Hoewel ze vooral i...

Bestuurder overleden na eenzijdig ongeval in Voorst

Bij een ernstig eenzijdig ongeluk in Voorst is maandagavond een automobilist om het leven gekomen. H...