gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

Peperkamp ruilt snowboard voor wakeboard

49cd998c59ef39c75669f18f5013412f

Na een drukke winter waarin Melissa Peperkamp uit Zelhem debuteerde op de Olympische Winterspelen in China komt de snowboardster nu weer tot rust in Nederland. Vanaf de oever van haar favoriete waterskibaan bij Enschede kijkt de achttienjarige met een goed gevoel terug op haar avontuur in Azië.

Anna Weirath |
“De Spelen waren supervet voor mij”, vertelt de inmiddels achttienjarige Melissa. “Het is een gave ervaring om dat al op mijn zeventiende mee te maken, zeker omdat Italië 2026 ons doel was. Als je dan zo snel de Spelen al hebt gehaald, is dat supervet.” Melissa kijkt tevreden terug op haar avontuur: “Ik ben er zonder verwachtingen in gegaan, en heb twee hele goede resultaten gehaald die ik nooit dacht te halen.” Op de finale van de Big Air, waar ze zich eerst voor kwalificeerde, werd ze zesde. Voor de finale van Slopestyle wist ze zich niet te plaatsen.

Waar schaatsers in de zomermaanden skeeleren, verruilt Melissa de besneeuwde bergen voor waterplassen om fit te blijven: “We zitten nu in het zomerseizoen dus dan gaan we weer wakeboarden. Ook heb ik dan veel krachtrainingen.” Concrete doelen wil Melissa zichzelf voor de komende jaren nog niet opleggen: "Het aankomende seizoen gaan we meer focussen op trainingen en iets minder op wedstrijden rijden. Dat is het plan voor aankomend jaar.” De Spelen in het Italiaanse Turijn van 2026 staan nog altijd dik onderstreept in haar agenda.

Back-up plan
De achttienjarige snowboardster heeft haar toekomstplannen nog niet helemaal uitgestippeld, maar heeft wel een back-up plan achter de hand naast de topsport. Melissa is namelijk druk bezig met het afronden van haar studie Helpende Zorg en Welzijn. Hoewel ze niet alle lessen volgt vanwege haar topsportbestaan, heeft ze alle vertrouwen in een goede uitkomst: “Ik sta er prima voor als ik kijk naar hoe druk het seizoen is geweest. Nu hopen dat ik het haal, maar dat komt wel goed.”

Dit bericht is tot stand gekomen in samenwerking met de lokale omroep Ideaal

Foto: REGIO8

Lees ook

Politie handboeien 4

Agenten vragen tweetal om ID, dan gaat het verschrikkelijk mis

Omstanders en een stroomstootwapen moesten er aan te pas komen om agenten te ontzetten: het liep in april vorig jaar in Lochem helemaal uit de hand toen om een identiteitsbewijs werd gevraagd. De rechtbank boog zich vrijdag over de zaak tegen twee mannen, die geprobeerd zouden hebben twee politiemensen te wurgen.

Coffeeshop0

Coffeeshop Magic verhoogt beloning gouden tip explosies naar 25.000 euro

Coffeeshop Magic in Doetinchem heeft de beloning voor de tip die leidt tot de aanhouding van de verdachte achter de explosies bij het pand verhoogd naar 25.000 euro. De cannabiszaak hoopt daarmee nieuwe informatie los te krijgen over de dader of daders van de aanslagen, die eind vorig jaar grote schade veroorzaakten aan de coffeeshop aan de Veemarkt.

WhatsApp Image 2026-08-24 at 11.28.49

Gewonde bij kop- staartbotsing bij Silvolde

Bij een kop- staartbotsing in Silvolde is een gewonde gevallen. De botsing ontstond toen een automobilist niet zag dat een andere automobilist al enige tijd stilstond. Hij wachtte op een vrachtwagen die de weg op wilde draaien vanuit een inrit waar hij in moest.

WhatsApp Image 2026-08-24 at 09.38.06

Kruising vol brokstukken na ongeval op N18, geen gewonden

Bij een ongeval tussen een bedrijfsbus met aanhanger en een auto bij Varsseveld zijn maandagochtend geen gewonden gevallen. Het ongeval leverde een flink ravage op, de bedrijfsbus belandde op de kop in de middenberm.

232aa5c1-0cf8-366f-9beb-0a19a8110ecd

Eerste eredivisiewinst vrouwen De Graafschap valt in de smaak bij fans

De 1-0 overwinning van De Graafschap op Heerenveen zorgt voor veel blije gezichten in Doetinchem. Fans zijn trots op de eerste eredivisiezege van het Achterhoekse vrouwenelftal: "Hier zijn we heel blij mee."

IMG_8781.JPG

Geklungel kost De Graafschap de wedstrijd in Venlo

De Graafschap wacht na drie speelronden nog op de eerste zege in de Keuken Kampioen Divisie. Ondanks een snelle voorsprong gaf de ploeg van Thomas Duivenvoorden de wedstrijd door geklungel uit handen in Venlo. VVV - van oud-trainer Marinus Dijkhuizen - won met 2-1 in De Koel.