gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Ulft, Nederland
Terug

PEER en Love Machine op Mañana Mañana

807cfec31b6e5e228e957a2230c80a96

De organisatie van Mañana Mañana heeft een aantal nieuwe artiesten bekend gemaakt die dit jaar optreden op het festival. Onder meer PEER, Love Machine en A.M. Sam komen in juni naar Vorden.

Redactie REGIO8 |
“Van echte Belgicana tot lekkere brass dance music en psychedelische rock”, zo omschrijft de organisatie van het festival het rijtje nieuwe namen. Naast PEER, Love Machine en A.M Sam, komen ook Korto, Nebenschau, NEMSIS, Richville, Statue, Veni Om, NAFT en Vito naar Mañana Mañana. Eerder maakte de organisatie al bekend dat onder meer Hilltop Howlers, Joan Franka en Jo Goes Hunting optreden tijdens het festival in Vorden.

De negende editie van Mañana Mañana gaat op donderdag 18 juni van start en duurt tot zondag 21 juni. De kaartverkoop voor het festival is in december van start gegaan.

Foto: REGIO8

Lees ook

05829181-f3a0-4ee0-b918-9d75b200b9e3

Optocht Varsseveldse Volksfeesten donderdag live te zien op REGIO8

REGIO8 zendt donderdag in samenwerking met de Varsseveldse Volksfeesten live de optocht door het dorp uit. Vanuit het centrum van Varsseveld brengt de streekomroep de optocht met tientallen bloemenwagens, loopgroepen, allegorische wagens en muziekkorpsen in beeld.

112Achtheoek

Auto op de kant na aanrijding in Winterswijk

Bij een aanrijding in het Winterswijkse buurtschap Miste zijn donderdagmiddag meerdere personen gewond geraakt. Een van de betrokken voertuigen belandde op de zijkant.

WhatsApp Image 2026-08-13 at 15.59.50

Weiland in brand achter boerderij in Beek

Op een veld achter een boerderij aan de Den Hamweg in Beek is donderdagmiddag tegen 15.30 uur brand uitgebroken. Accuraat optreden van de brandweer kon erger doen voorkomen.

LandfortToneel0

Theatergroep Smeedwerk opnieuw op Landfort Megchelen met verhaal over Willem II

Theatergroep Smeedwerk staat komend weekend opnieuw bij historische buitenplaats Landfort in Megchelen. De groep brengt daar het tweede deel van een trilogie over Nederlandse koningen. Na een voorstelling over Willem I staat nu zijn opvolger Willem II centraal.

hitte0

Nationaal Hitteplan weer van kracht: code geel in Achterhoek vanwege hitte

Het KNMI heeft code geel afgegeven voor de Achterhoek. Donderdag, vrijdag en zaterdag worden er temperaturen boven de 30°C verwacht. Ook is het Nationaal Hitteplan van kracht. Het is belangrijk om goed op de kwetsbare mensen in je omgeving te letten.

KoningBergh

Koning Willem-Alexander opent gerestaureerd Kasteel Huis Bergh

Niemand minder dan koning Willem-Alexander opent het gerestaureerde Kasteel huis Bergh in ’s-Heerenberg op donderdag 17 september. Directeur Floris de Gelder heeft donderdagochtend de vrijwilligers het ‘grote geheim’ vertelt. “Dit is echt enorm eervol.”